Ücretsiz danışma hattımız

+90 850 811 25 40

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

 • avis araç kiralama
 • budget araç kiralama
 • essencecar araç kiralama
 • alamo araç kiralama
 • europcar araç kiralama
 • enterprise araç kiralama
 • dollar araç kiralama
 • thrifly araç kiralama
 • circular araç kiralama

Osmaniye Araç Kiralama

Ceyhan Nehri’nin bereketli topraklarında hayat bulan Osmaniye, doğal zenginlikleri, lezzet dolu mutfağı ve eşsiz tarihi mekanları ile sizi bekliyor. Her ilçesinde farklı bir tarihi doku barındıran, farklı güzellikler sunan Osmaniye’yi, Türkiye’nin en güvenilir Rent a car şirketlerinin en uygun fiyatlarıyla kiralayacağınız araç ile gezebilirsiniz.

Osmaniye Günlük Araç Kiralama : Geçmişten Gelen İzler

Osmaniye gezinize, şehrin en büyük ilçesi olan Kadirli’den başlayabilirsiniz. Kadirli ilçesinde yer alan ve şehrin eski zamanlardaki yaşantısını gözler önüne seren Tırmıl Höyüğü’nü keşfe çıkabilir, tarihin eskimeyen dokusunu hissedebilirsiniz. Yine Kadirli ilçesinde bulunan, Bizans, Roma ve Türk mimarilerinden izler taşıyan Alacami’yi ziyaret edebilirsiniz. Osmaniye günlük araç kiralama firmalarının sunduğu konforlu araçlardan bütçenize en uygun olanı Tasit.com’da online olarak seçerek, tarihi mekanlara seyahat düzenleyebilirsiniz.

Osmaniye Ucuz Araç Kiralama : Düziçi’ni Mutlaka Ziyaret Edin

Sıradaki durağınız, kaleleriyle meşhur Düziçi İlçesi. Osmaniye şehir merkezine yaklaşık 32 kilometre uzaklıkta olan Düziçi, Haruniye Kalesi, Saman Kalesi ve Kurtlar Kalesi ile geçmişten gelen etkileyici bir atmosfere sahip. Çok eski dönemlerden kalıntılar barındıran bu tarihi yapıları mutlaka gezi rotanıza eklemelisiniz. Dilerseniz gün içerisinde Gaziantep kalesine de uğrayabilirsiniz. Online hizmetlerimizden yararlanarak SUV, 4×4 ve arazi aracı seçeneklerinden sizin için uygun olanını, ucuz araç kiralama avantajlarıyla kiralayarak konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Osmaniye Rent A Car : Tarihe Keyifli Bir Seyahat

Bir Neo – Hitit bölgesi olan ve içinde birçok önemli kalıntı, eşsiz bir miras barındıran Karatepe Aslantaş Açık Hava Antik Kenti, Osmaniye’nin görülmeye değer mekanlarından biridir. Dünya üzerindeki Hitit tabletlerinin ilk kez burada okunmuş olmasıyla Karatepe Aslantaş Açık Hava Antik Kenti, tarihi mekanlar içinde ayrı bir öneme sahiptir. Fenike ve Hitit tabletlerinin, rölyeflerinin sergilendiği müze, her yıl yaz aylarında ziyaretçileriyle buluşuyor. Tasit.com üzerinden, Türkiye’nin en güvenilir rent a car firmalarının araçlarına kolayca ulaşarak araç kiralama işleminizi gerçekleştirebilir, bu muhteşem açık hava müzesini ziyaret edebilirsiniz.

Osmaniye Araç Kiralama : Şifa Kaynağı Kaplıcalar

Osmaniye’ye gidip de kaplıcaları görmemek, bu sağlık sunan doğal kaynaklardan yararlanarak rahatlamamak, şifa bulmamak olmaz. Seyahat planınıza mutlaka Osmaniye kaplıcalarını dahil edin. Düziçi’ndeki Haruniye Kaplıcaları ve Kadirli ilçesinde bulunan Kokar Kaplıcaları’nı ziyaret edin. Osmaniye araç kiralama firmalarının bütçenize uygun seçenekleri arasından bir araç kiralayarak, şehir merkezine yaklaşık 15 kilometre uzaklıktaki şifa kaynağı kaplıcalara ulaşabilirsiniz.

Osmaniye En Ucuz Araç Kiralama - Rent A Car lokasyonları

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

Ücretsiz iPhone & Android
Uygulaması

Araç kiralamanın en ucuz yolu

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)