Ücretsiz danışma hattımız

+90 850 811 25 40

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

  • avis araç kiralama
  • budget araç kiralama
  • essencecar araç kiralama
  • alamo araç kiralama
  • europcar araç kiralama
  • enterprise araç kiralama
  • dollar araç kiralama
  • thrifly araç kiralama
  • circular araç kiralama

Mardin Havalimanı Araç Kiralama

Planlama yapmak, havaalanından inince ulaşım sorunlarını halletmeye çalışmak derken tatil yapmaktan vazgeçmenize neden olabilir. Oysa ki Tasit.com aracılığıyla uçağınıza binmeden önce online olarak kiraladığınız aracınızı Mardin Havalimanı’na iner inmez teslim alabilir ve kültür beşiği olan Mardin’i keşfe çıkabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Araç Kiralama: Kültür Turu

UNESCO tarafından dünya mirası listesine alınmış tek kent olan Mardin’i gezme keyfini Tasit.com’un sunduğu Mardin Havalimanı araç kiralama hizmeti ile doyasıya sürebilir, en güvenilir rent a car firmalarından edinebileceğiniz bir araç ile yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Kiraladığınız otomobille Anadolu’nun bin bir çeşit bitkisine, canlısına sahip coğrafyaları içinde uzanan yollarda ilerlemenin tadını çıkartmanız mümkün. Havalimanından otomobilinizle çıktıktan sonra yedi bin yıllık bu mabedi gezmek için koyulduğunuz yollarda gümüşten sanat ortaya çıkartan telkari zanaatini, Anadolu’nun ve inançların tarihini keşfedebilirsiniz.

Mardin Havaalanı Günlük Araç Kiralama: Şehir Merkezini Keşfedin

Tarihi ve mimari yapısıyla gezilip görülmeye değer Mardin’de keşfe şehir merkezinden başlamanızı öneriyoruz. Havaalanına indikten sonra şehir merkezine yaklaşık 20 km bir yolculuk yaptıktan sonra şehrin en çok fotoğraflanan yapısı Ulu Camii’yi gezebilirsiniz. Mimarisiyle sizi büyüleyecek bir diğer önemli yapı ise Zinciriye Medresesi. İçerisinde barındırdığı ziraat okuluyla hala yaşayan bir sanat eseri olan bu medreseden gözlerinizi alamayacaksınız.

Mardin Havalimanı Online Araç Kiralama: Alışveriş Cenneti

Tarihi kokusuyla sizi büyüleyecek Mardin rent a car‘dan kiraladığınız aracınızla havalimanından yola çıkıp alışveriş noktalarına ulaşabilir, bu büyülü kentin havasını evinize taşıyabilirsiniz. Bakırcılar çarşısı, marangozcular çarşısı, demirciler çarşısı uğramanızı önerdiğimiz ilk alışveriş durakları arasında yer alıyor. Bunun dışında sevdiklerinize de hediye almak isterseniz, Süryani El Sanatları’na uğramadan dönmeyin.

Mardin Havaalanı Ucuz Araç Kiralama: Gurme Turuna Çıkın

Mardin, damak tadıyla da ülkemizin önde gelen kentlerinden biri… Mardin Havaalanı’ndan kiraladığınız ucuz aracınızla şehri turlayarak tüm lezzet duraklarına uğrayabilirsiniz. Eski Şehir bölgesinde gidebileceğiniz tüm restoranlarda teras keyfi yaşayarak manzaraya doyabilir, Seyri-i Mardin’de “Menengiç kahvesi” içerek bu keyfinizi taçlandırabilirsiniz. Cercis Murat Konağı ya da Bağdadi’de şık bir akşam yemeği yedikten sonra Süryani usulü şarapları tatmanızı da öneririz.

Mardin Havalimanı En Ucuz Araç Kiralama - Rent A Car yakınında araç kiralama lokasyonları

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)