Ücretsiz danışma hattımız

+90 850 811 25 40

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

 • avis araç kiralama
 • budget araç kiralama
 • essencecar araç kiralama
 • alamo araç kiralama
 • europcar araç kiralama
 • enterprise araç kiralama
 • dollar araç kiralama
 • thrifly araç kiralama
 • circular araç kiralama

Kırıkkale Araç Kiralama

Özellikle yaz ayları ve sonbahar başlangıcında, Kırıkkale’nin serin ve geniş yaylalarında düzenlenen şenlik ve festivallere, Kırıkkale araç kiralama firmalarından temin ettiğiniz lüks aracınızla katılarak yöreye özgü kültür özelliklerini inceleyebilir hoş anılarla dolu keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Konum itibari ile Ankara ve Kırşehir’e yakınlığı ile dikkat çeken Kırıkkale’de hafta sonunu dolu dolu değerlendirmek mümkündür. Özellikle bahar ayları Kırıkkale’yi keşfetmek için en uygun zamanlardır.

Kırıkkale’de Online Araç Kiralama: Amatör Balıkçıların Tercihi, Kapulukaya Barajı

Kırıkkale araç kiralama firmalarından online araç kiralama yöntemi ile kolayca kiralayacağınız konforlu otomobilinizle gideceğiniz turkuaz renkli Kapulukaya Baraj Gölü’nde, amatör sportif olta balıkçılığı hobinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şişme botunuzla gölden oltanıza takılan lezzetli balıkları, Kızılırmak Vadisi’nde hazırlayacağınız özel piknik ortamında sevdiklerinizle birlikte afiyetle yiyebilirsiniz.

Kırıkkale Rent A Car: Kızılırmak Vadisinde Doğa Yürüyüşü

Koçu, Dernek, Böyrek ve Küre dağlarını içine alan Kızılırmak Vadisi’nde dağ ve doğa yürüyüşleri yaparak zindeliğinizi artırabilirsiniz. Kırıkkale rent a car firmalarından temin edeceğiniz, ekonomik fiyatlarla sunulan 4×4 ya da SUV arazi araçlarını kullanarak yürüyüş rotanızı başlatacağınız noktaya güvenle ulaşabilirsiniz. Doğa gezinizden sonra kesinlikle yöresel lezzetleri keşfedin.

Kırıkkale Günlük Araç Kiralama: Hasan Dede Türbesi’nde Manevi Yolculuk

Kırıkkale’ye özgün şiir ve türkülerini miras bırakmış olan halk ozanı Hasan Dede adını taşıyan cami ve türbeyi, Kırıkkale’ye 12 km uzaklıkta bulunan Hasan Dede kasabasında ziyaret edebilirsiniz. 15. yüzyılda yapılmış Şeyh Şamil Cami ve türbesi, 12. yüzyıla ait Ballı Cami ve türbesi, sekizgen planlı sipsivri bir külahla örtülü Koçubaba Cami ve türbesi ile erken Bizans döneminde var olan bir manastır üzerine inşa edilmiş Haydar Sultan Cami ve türbesini ziyaret ederek hem kültürel hem de manevi bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Türbeler arası mesafeyi, Kırıkkale günlük araç kiralama firmalarından kiraladığınız klimalı, dizel otomatik aracınızla kısa sürede konforlu bir yolculukla katedebilirsiniz.

Kırıkkale Ucuz Araç Kiralama: Yöreye Özgü El Sanatları ve Lezzet Durakları

Kırıkkale yöre kültürüne özgü motiflerle işlenmiş kilim ve heybelerden satın alarak, M.K.E.K Silah Müzesi’ni gezerek, eylül ayında gerçekleşen Uluslararası Karakeçili Kültür Şöleni’ne katılarak ve taze kuzu ve dana etlerini külleme, kızartma, haşlama ve kavurma yöntemleri ile en lezzetli şekilde sunan Kırıkkale mutfağını ziyaret ederek damağınızda hoş tatlarla dönüş yoluna girebilirsiniz. Bu kültür ve lezzet duraklarını, Kırıkkale’nin ucuz araç kiralama şirketleri vasıtası ile kiralayacağınız ekonomik aracınızla ziyaret etmeniz mümkündür.

Kırıkkale En Ucuz Araç Kiralama - Rent A Car lokasyonları

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

Ücretsiz iPhone & Android
Uygulaması

Araç kiralamanın en ucuz yolu

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)