Ücretsiz danışma hattımız

+90 850 811 25 40

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

 • avis araç kiralama
 • budget araç kiralama
 • essencecar araç kiralama
 • alamo araç kiralama
 • europcar araç kiralama
 • enterprise araç kiralama
 • dollar araç kiralama
 • thrifly araç kiralama
 • circular araç kiralama

Giresun Araç Kiralama

Fındığın ana yurdu Giresun; tertemiz havası, pırıl pırıl denizi ve tarihi dokusuyla, doğayla iç içe bir kent. Yaz aylarında güney sahillerinin keşmekeşini arkanızda bırakarak sakin ve huzurlu bir tatil yapmak istiyorsanız, yeşil ve mavinin en güzel tonlarına sahip Giresun’da ruhunuzu yenileyebilirsiniz. Bölgenin coğrafi şartlarına uygun olarak, SUV ya da arazi araçlarını, Türkiye’nin 81 iline hizmet veren Tasit.com’un ucuz araç kiralama avantajlarıyla birkaç adımda kolayca kiralayıp gezinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Giresun Araç Kiralama: Yeşil ve Mavinin Ezgisi

Doğal güzellikleri, tarihi mekanları ve kültürel değerleriyle, Doğu Karadeniz’in görülmeye değer şehirlerinden biri olan Giresun, yayla turizminin en çok geliştiği kentler arasında yer alıyor. Özellikle Kümbet, Kulakkaya ve Bektaş Yaylaları bunu kanıtlar nitelikte. Yaylaların yanı sıra; Osman Ağa Müzesi, Kuvayi Milliye Müzesi, Giresun Kalesi, Tirebolu Kalesi, Bedrama Kalesi, Giresun Adası da şehrin öne çıkan gezi duraklarından. Giresun’un en prestijli oto kiralama firmalarından dilediğiniz aracı birkaç adımda kolayca kiralayıp gezi rotalarına doğru yola çıkabilirsiniz.

Giresun’da Ucuz Araç Kiralama: Surların İçinden Denize Açılan Kapı

Giresun’un önemli tarihi mekanlarından biri olan Giresun Kalesi, şehrin kuzeyindeki yarımadanın tepesinde konumlanmış durumda. “Bronz Duvarlı Kale” olarak da bilinen yapı, yeşilliklerin içinden, muhteşem bir deniz manzarasına bakıyor. Siz de demli bir çay eşliğinde bu görsel şölene tanıklık edebilir, bol bol fotoğraf çekerek gezi anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Bütçenize en uygun seçeneklerle araç kiralayarak şehrin farklı noktalarındaki diğer gezi duraklarını kısa sürede gezebilirsiniz.

Giresun Rent A Car: Tabiatın Has Çocuğu Kümbet Yaylası

Giresun’un en güvenilir rent a car firmalarından kiraladığınız aracınızla Giresun-Trabzon güzergahı üzerindeki Dereli sapağına girin. Yolu takip ederek bir saat içinde dağların arasında bir cennet olan Kümbet Yaylası’na varmış olacaksınız. Temiz hava ve bol oksijenin etkisiyle acıktığınızı hisseder hissetmez, yayla merkezindeki lokantalardan birine oturun ve yörenin nefis pidesi ve leziz etler eşliğinde kendinize bir ziyafet çekin. Yemeğin ardından yaylanın eşsiz güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz. Eğer sisin yoğun olmadığı bir güne denk gelirseniz, sizi muhteşem bir görüntü bekliyor olacak. Dönüşte yol üzerindeki alabalık tesislerinde mola vererek demli bir çay içmeyi unutmayın.

Giresun Online Araç Kiralama: Tadı Damağınızda Kalacak Yöresel Yemekler

Fındığın başkenti olan Giresun, yemek çeşitliliği bakımından sizi hoşnut edecek bir Karadeniz kenti. Tasit.com online araç kiralama hizmetiyle kiraladığınız aracınızla gezi duraklarını keşfe çıkabilir; fasulye diblesi, pancar sarması, mısır ekmeği, fasulye turşusu kavurması, ısırgan çorbası, galdirik turşusu, sakarca, hamsi pilavı, kara lahana diblesi, görele pidesi gibi yöresel yemeklerden yiyebilirsiniz. Yemeğin ardından Giresun’un meşhur tatlısı fındık böreğini tatmayı ihmal etmeyin.

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

Ücretsiz iPhone & Android
Uygulaması

Araç kiralamanın en ucuz yolu

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)