Ücretsiz danışma hattımız

+90 850 811 25 40

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

 • avis araç kiralama
 • budget araç kiralama
 • essencecar araç kiralama
 • alamo araç kiralama
 • europcar araç kiralama
 • enterprise araç kiralama
 • dollar araç kiralama
 • thrifly araç kiralama
 • circular araç kiralama
 • Fiat Linea 1.3

  Fiat Linea 1.3

  yada benzer araçlar

  Orta

  DİYARBAKIROFİS
  Diyarbakır Merkez Ofis

  5 Kapılı

  Var

  Dizel

  Düz vites

  Ücretsiz olarak dahil edilmiştir

  7 Gün / 24 Saat Destek

  Rent A Car Kaskosu

  Sınırsız Kilometre

  Minimum: 21 Yaş - 2 Yıl Ehliyet

  Depozito (teslimatta): 750 TL provizyon

  874.8 TL

  729.00 TL

  9 Günlük
  Günlük: 81.00 TL

Diyarbakır Araç Kiralama

Güneydoğu Anadolu bölgesinin en gelişmiş ve en eski yerleşim yerlerinden olan Diyarbakır’a bir gün yolunuz düşerse, tarihiyle ve yemekleriyle güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Ekonominize ve zevkinize uygun aracı kiralayarak Diyarbakır Kalesi’ne çıkıp, oradan da 639 yılında yapılan Ulu Cami’yi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Diyarbakır’da Araç Kiralama: Tarihe Kısa Bir Seyahat

Eğer tarihe meraklıysanız tarihi M.Ö 3000’e kadar dayanan, kültür ve medeniyetin beşiği Diyarbakır’ın tarihi bölgelerini kiraladığınız aracınızla gezmek isteyebilirsiniz. Çin Seddinden sonraki en uzun surlar olan Diyarbakır surlarını, Malabadi Köprüsü’nü kiraladığınız aracınızla ziyaret edebilirsiniz. Böyle bir seyahat için Diyarbakır’daki en prestijli araç kiralama firmalarının SUV veya 4X4 arazi araçlarını, en ekonomik fiyatlarla birkaç adımda kolayca kiralayabilirsiniz.

Diyarbakır’da Günlük Araç Kiralama: Şehre Özel Zanaatler

Diyarbakır’da kuyumculuk, ipekçilik ve bakırcılık önemli zanaat kollarındandır. Özellikle asırlardır usta çırak ilişkisinin hâkim olduğu altın ve gümüş işlemeler, birçok yabancı turistin ilgisini çekmekte. Sizde bu el işçiliği nalın, kişniş gerdanlık ve gümüş işlemeleri görmek, satın almak için, Diyarbakır’ın önde gelen araç kiralama firmalarından zevkinize ve bütçenize en uygun araçları kiralayabilir, geleneksel el sanatlarını, ustalarından edinebilirsiniz. Telkari gümüş işlemeciliği Mardin’e özel bir el zanaatıdır. Ancak örneklerini Diyarbakır’da da görebilirsiniz.

Diyarbakır’da Ekonomik Araç Kiralama: Şehrin Tarihi Kaplıcaları

Diyarbakır’ın Hani ilçesine 3 km mesafede olan Hani kaplıcaları diğer adıyla Anakaris Suyu, milattan öncesine dayanan tarihi ve çeşitli hastalıklara iyi geldiği düşüncesiyle yılda 10 binden fazla kişinin ziyaret ettiği antik kaplıcadır. Hani Kaplıcaları ve civarındaki bölge doğal sit alanı olduğundan, konaklama alanları kaplıcaya biraz uzak kalıyor. Bu nedenle bölgenin en prestijli oto kiralama firmalarından en uygun fiyata kiralayacağınız aracınızla ulaşım problemini çözerek, rahat bir gün geçirebilirsiniz.

Diyarbakır’da Rent A Car: Şehrin Tadına Varın

Doğu bölgesindeki her şehrimizin kendine ait bir yemek kültürü vardır. Ama Diyarbakır’ınki bir başka. Şehrin en güvenilir Rent A Car’larından kiraladığınız aracınızla keyifli bir şehir turu atıktan sonra sıra yemeğe geliyor. Diyarbakır’a gelip de cartlak kebabını yemeden sakın ayrılmayın. Diğer adı ciğer kebabı olan ve kuzu ciğerden yapılan bu yemekten sonra tereyağlı, üstü antep fıstıklarıyla süslenmiş burma kadayıfı da mutlaka tatmanızı öneririz. Bu ziyafetin ardından, kiraladığınız aracınızla kale dibine gidip koyu bir Türk kahvesi keyfi de yapabilirsiniz.

Diyarbakır’da Oto Kiralama: Güney Doğunun İncisi

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en gelişmiş ve en büyük şehri olan Diyarbakır, tarihi, kültürü, kaplıca ve yemekleriyle gezilmesi görülmesi gereken bir yer. Şehrin en prestijli, en güvenilir oto kiralama firmalarının, en ekonomik fiyatlarla sunulan klimalı kiralık araçlarından zevkinize göre kiralayarak, şehrin sıcağından etkilenmeden seyahatin tadını çıkarabilirsiniz.

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

Ücretsiz iPhone & Android
Uygulaması

Araç kiralamanın en ucuz yolu

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)