Ücretsiz danışma hattımız

+90 850 811 25 40

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

  • avis araç kiralama
  • budget araç kiralama
  • essencecar araç kiralama
  • alamo araç kiralama
  • europcar araç kiralama
  • enterprise araç kiralama
  • dollar araç kiralama
  • thrifly araç kiralama
  • circular araç kiralama

Kullanıcı Yorumları

Tüm değerlendirmeler

Çanakkale Havalimanı araç kiralama yorumları

Kiralama firması hakkında görüşler

Tasit.com hakkında görüşler

Tasit.com’da araç kiralama ile ilgili yorum

Kiralama şirketleri ile taste.com arasında daha fazla iletisim olmalı; bazen şirketlerin kuralları ile online işlemlerdeki seçenekler arasında uyumsuzluk olabiliyor.

Berkan Ulu - 08/03/2016 11:00

Kiralama firması hakkında görüşler

Araç Teslimi ve Hızı

Sorunlara yaklaşım

Tasit.com hakkında görüşler

Online araç kiralama

Hizmet kalitesi

Tavsiye eder misiniz?

Tasit.com hakkındaki genel değerlendirme

Çanakkale Havalimanı Araç Kiralama

Çanakkale, yüzyıllar boyunca farklı medeniyetlerin egemenliğinde kalmış, bunun sonucunda da mimarisinden kültürüne, yaşam tarzından yiyecek ve içeceğine kadar çok çeşitli bir kültüre sahip olan şehirlerin başında gelir. Çanakkale’ye yaptığınız ziyaretlerinizde Çanakkale havalimanı araç kiralama hizmetimizle online olarak kolayca araç kiralayabilir, havalimanına indiğinizde araç bulma telaşı yaşamadan seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı  Çanakkale Rent A Car: Efsaneler Diyarı Gelibolu

Çanakkale ve İstanbul Boğazları’nın, Avrupa ile Asya kıtaları arasında adeta köprü görevine sahip olması tarih boyunca pek çok devletin Çanakkale ve İstanbul ile ilgilenmesine neden olmuştur. Çanakkale deniz ve kara savaşları da bu bölgenin en önemli lokasyonu olan Gelibolu Yarımadası’nda meydana gelmiştir. Tarihi yarımada efsanelere konu olacak kahramanlıklara sahne olmuştur. Çanakkale’ye yolu düşen herkesin mutlaka gezip görmesi gereken bu tarihi bölgeyi Çanakkale rent a car hizmetimiz aracılığıyla kiralayabileceğiniz araçlarla ziyaret edebilirsiniz. Uçağınızdan iner inmez havaalanı araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çanakkale Günlük Araç Kiralama: Şehitlere Saygı Duruşu

Milli Mücadele ruhunun alevlendiği Türkiye’nin en önemli noktalarından biri olan Çanakkale’de şüphesiz ki en önemli nokta Şehitler Anıtı’dır. Ziyaret sırasında o günlerin acısını ve şiddetini yaşamamak elde değildir. Günlük araç kiralama hizmetinden yararlanarak uygun fiyatlı seçenekler sayesinde gezinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Çanakkale Lüks Araç Kiralama: Troia Festivali

Çanakkale’de her yıl, halkın büyük bir coşkuyla kutladığı Troia Festivali düzenlenir. Uluslararası boyutta gerçekleşen bu festivalde müzikten tiyatroya, söyleşilerden sergilere kadar pek çok etkinlik düzenlenir. Bir hafta boyunca süren bu festivalin güzelliklerinden yararlanmanız için havalimanı rent a car seçeneklerimiz arasından lüks araç kiralama hizmetimizi tercih edebilir, etkinliklere lüks araçlarınız eşliğinde ulaşabilirsiniz.

Ucuz Araç Kiralama: Doğa ile İç İçe Onlarca Etkinlik

Çanakkale’de hangi ilçede olursanız olun katılabileceğiniz bir etkinlik bulabilirsiniz. Çan ilçesinde, belediye ve dağcılık kulüpleri tarafından düzenlenen doğa yürüyüşlerine katılabilir ya da hayvan panayırında hoşça vakit geçirebilirsiniz. Eceabat ilçesinde Domates Festivali her yıl yüzlerce insanı ağırlamaktadır. Geyikli’de Zeytin Festivali, Gelibolu’da Sardalya Festivali ya da Gökçeada’da Film Festivali ziyaretinizi daha keyifli hale getirecek etkinliklerden sadece bazılarıdır. Farklı etkinlikler için şehri dolaşırken ucuz araç kiralama hizmetimiz sayesinde maliyetinizi azaltır, istediğiniz bölgeye konforlu ve rahat bir şekilde ulaşırsınız. Havalimanı keşmekeşliğinden de kiralık aracınız sayesinde uzaklaşırsınız.

Çanakkale Havalimanı En Ucuz Araç Kiralama - Rent A Car yakınında araç kiralama lokasyonları

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)