Ücretsiz danışma hattımız

+90 850 811 25 40

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

  • avis araç kiralama
  • budget araç kiralama
  • essencecar araç kiralama
  • alamo araç kiralama
  • europcar araç kiralama
  • enterprise araç kiralama
  • dollar araç kiralama
  • thrifly araç kiralama
  • circular araç kiralama

Kullanıcı Yorumları

Tüm değerlendirmeler

Adıyaman Havalimanı araç kiralama yorumları

Kiralama firması hakkında görüşler

Tasit.com hakkında görüşler

Tasit.com’da araç kiralama ile ilgili yorum

ilgi için teşekkür ederim

MEHMET İZDEŞ - 08/07/2016 14:32

Kiralama firması hakkında görüşler

Araç Teslimi ve Hızı

Sorunlara yaklaşım

Tasit.com hakkında görüşler

Online araç kiralama

Hizmet kalitesi

Tavsiye eder misiniz?

Tasit.com hakkındaki genel değerlendirme

Adıyaman Havalimanı Araç Kiralama

Güney Doğu Anadolu bölgesinin en çok turist çeken şehirlerinden biri olan Adıyaman’ın tarihi M.Ö. 40 bin yıllarına kadar uzanır. Nemrut Dağı’ndaki Kommagene uygarlığı kalıntılarından mağaralarına, müzelerinden kaya mezarlarına kadar tarihi ve turistik pek çok mekana ev sahipliği yapan Adıyaman, tarihin ve doğanın kucaklaştığı eşsiz bir şehirdir.Adıyaman uçuşunuz sonrası Adıyaman Havalimanı araç kiralama hizmetimizden yararlanarak alana 22 km uzaklıktaki şehre, daha rahat ve hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adıyaman Havaalanı Araç Kiralama: Tarihe ve Doğal Güzelliklere Yolculuk

Türkiye’nin her köşesinde uygun fiyatla araç kiralama hizmeti sunan Tasit.com üzerinden Adıyaman’ın tarihi ve doğal güzelliklerine hem konforlu hem de hızlı ulaşım sağlayacak bir aracı online olarak kiralayabilirsiniz. İster ekonomik, ister lüks olsun uçuş öncesi kiraladığınız aracınız Adıyaman Havaalanı’nda sizi bekliyor olacak.

Adıyaman Havalimanı Rent A Car: Nemrut Dağı Milli Parkı

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Nemrut Dağı Milli Parkı, Kommagene uygarlığına ait kalıntıları bünyesinde barındırıyor. Dünyanın en güzel gün doğumu ve gün batımını izleyebileceğiniz Nemrut Dağı, her yıl on binlerce turisti ağırlayan bir bölgedir. Adıyaman’a 99 km uzaklıkta yer alan Nemrut Dağı’na online Adıyaman rent a car hizmetimizden yararlanarak keyifli ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Adıyaman Havalimanı Günlük Araç Kiralama: Adıyaman Şehir Merkezi

Adıyaman şehir merkezinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri; Osmanlı, Selçuklu, Roma İmparatorluğu, Bizans ve Helenistik döneme ait eserlerin sergilendiği Adıyaman Müzesi’dir. Bir diğer görülmeye değer yer olan Oturakçı Pazarı ise Adıyaman şehir merkezinin en otantik mekanları  arasında yer alır.

Oturakçı Pazarı’nda bölgeye özgü geleneksel el sanatları, halı, kilim, çanta gibi hediyelik eşyalara ulaşabilirsiniz. Adıyaman şehir merkezini ziyaret etmek için Adıyaman Havalimanı günlük araç kiralama hizmetimizden yararlanarak kolay ve konforlu bir Adıyaman gezisi yapabilirsiniz.

Adıyaman Havalimanı Lüks Araç Kiralama: Kaya Mezarları ve Mağaralar

Mağara turizmine ve kaya mezarlarına ilgi duyanların mutlaka ziyaret etmesi gereken Adıyaman’da şehrin 40 km güneybatısında yer alan Gümüşkaya Mağaraları, Adıyaman’a 7 km uzaklıktaki Zey Mağaraları, Adıyaman’ın 10 km kuzeyinde Palanlı Mağarası ve Adıyaman’ın 17 km kuzeyinde Haydaran Kaya Mezarları gibi gezilebilecek pek çok yer bulunuyor. Birbirine uzak mesafelerdeki bu tarihi alanlara Adıyaman Havalimanı lüks araç kiralama hizmetimiz ile konforlu ve keyifli bir seyahat yapabilirsiniz.

Adıyaman Havalimanı En Ucuz Araç Kiralama - Rent A Car yakınında araç kiralama lokasyonları

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)