En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı

27 Eylül 2018

Perşembe 01:45

Dönüş Yeri Lokasyonu

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı

06 Ekim 2018

Cumartesi 01:45

İlgili Lokasyonlar

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Talep etmiş olduğunuz lokasyon ve tarihte şu an müsait araç bulunmamaktadır. Sizin için hızlıca tedarikçilerimiz ile görüşüp talep etmiş olduğunuz aracı araştırabiliriz. Size kısa bir süre içinde güzel bir haber vermek için lütfen aşağıdaki form üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı bölgesinde 27/09/2018 ile 06/10/2018 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Sivas Havalimanı Araç Kiralama

  İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan Sivas, Anadolu’nun en eski yerleşim alanlarından biridir. Şehirdeki ilk yerleşimin tarihi Neolitik Çağ’a kadar uzanmaktadır. Sivas’a gelmeden önce online araç kiralama hizmetimizden dilediğiniz özellikte bir araç kiralayabilirsiniz. En ekonomik fiyatlar üzerinden kiraladığınız aracı havalimanında hiçbir zorluk yaşamadan teslim alabilirsiniz.

  Sivas Nuri Demirağ Havaalanı Günlük Araç Kiralama: Tarihi Mekanlar

  Sivas’ı keşfetmeye başlamadan önce, online günlük araç kiralama hizmetimizi kullanarak ihtiyacınızı karşılayan bir araç kiralayabilir ve gezilecek yerler listenizdeki mekanları keşfetmek üzere havaalanından yola koyulabilirsiniz. Anadolu’nun en yüksek taç kapısına sahip olan Çifte Minareli Medrese, Selçuklu taş oymacılığının önemli örneklerinden Buruciye Medresesi, Selçuklu döneminde yaptırılan ve günümüzde hala kullanılmaya devam eden Ulu Camii ve Gök Medrese gibi önemli tarihi mekanlara uğradıktan sonra, Cumhuriyet tarihinde önemli bir yeri olan ve milli mücadele karargahı olarak kullanılan Sivas Kongre Müzesi’ni gezebilirsiniz.

  Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Online Araç Kiralama: Sivas’ın Gölleri

  Dingin bir şekilde doğanın tadını çıkarmak istiyorsanız, Sivas’ta bulunan gölleri ziyaret edebilirsiniz. Gürün’de bulunan ve günümüze kadar korunabilmiş, el değmemiş bir doğa harikası olan Gökpınar Gölü’ne gitmek için online araç kiralama işlemi yaparak araç kiralayabilirsiniz. Daha sonra aracınızla Zara ilçesinin yakınında bulunan ve kuşların uğrak noktalarından biri olan Tödürge Gölü’nde kuş gözlemciliği yapabilir ve oradan da Hafik kasabasındaki Hafik Gölü’ne gidebilirsiniz.

  Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Araç Kiralama: Yaylalar ve Mesire Yerleri

  Sivas’ta dinlenirken doğanın tadını çıkarmak istiyorsanız yeşilin her tonunu bir arada görebileceğiniz yayla ve mesire yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Dağ ve yayla turizmi kapsamında turistlerin ilgisini çeken ve görülmeye değer güzelliğiyle ilgiyi hak eden Eğriçimen Yaylası’na yapacağınız yolculuğun daha konforlu olması için,şehre gelmeden, Tasit.com üzerinden yapacağınız Sivas Nuri Demirağ Havalimanı araç kiralama işleminiz sırasında bütçenize uygun bir arazi aracı seçebilirsiniz.

  Yayla gezintiniz bittikten sonra aracınızla İmranlı ilçesindeki Koyunkaya Mesire Yeri’ne doğru yola çıkabilirsiniz. Oldukça zorlayıcı bir yoldan geçerek ulaşabileceğiniz bu bölgeye arazi aracı kiraladıysanız daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Sivas Nuri Demirağ Havaalanı Rent A Car: Yöresel Lezzetler

  Sivas’a geldiğinizde şehrin en seçkin lezzetlerini tatmadan dönmemek ve farklı lezzet duraklarını dilediğiniz gibi keşfetmek için havaalanı online araç kiralama hizmetimizi kullanarak en prestijli Sivas’ın rent a car firmalarının araçlarından birini kiralayabilirsiniz. Aracınızla bir yandan şehri gezerken bir yandan da Sivas kebabı, çereli pilav, ekşili köfte, fırın katmeri, kırdök, peskutan çorbası gibi yöreye özgü birçok lezzeti deneyebilirsiniz.

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)