En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Şırnak Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Şırnak

14 Ağustos 2017

Pazartesi 08:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

Şırnak

29 Ağustos 2017

Salı 08:00

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Şırnak bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 1 firma 9 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

Şırnak için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Şırnak Araç Kiralama

Güneydoğu Bölge’sinin sınır şehri Şırnak, Cudi Dağı Antik Kent Mağarası ve yaylalarıyla görülmeye değer bir ilimizdir. Online olarak kiralayacağınız aracınızla el sanatları, yemekleri ve halk oyunlarıyla ünlü Şırnak’ta güzel bir kültür gezisi yapabilir, il çevresindeki yaban hayatını, bitki çeşitliliğini inceleyebilirsiniz.

Rent A Car: 4×4 Araçlarla Şırnak’ta Safari Keyfi

Şırnak’ı tanımak ve gezmek isterseniz, Tasit.com avantajlarıyla Şırnak araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Şehrin en güvenilir rent a car firmalarından online olarak kiralayabileceğiniz 4×4 arazi aracıyla dağlık bölgelere ve yaylalara çıkmanızı, farklı hayvan türlerinin yaşadığı coğrafyada yaban hayatını gözlemlemenizi tavsiye ederiz. Şırnak’ta dağ eteklerinde ve yaylalarda bulunan bitkilerin çeşitliliği, ilkbaharda, karın altında filizlenen berfin çiçekleri, nadir görülen bir güzelliğe sahiptir. Kiralayacağınız 4×4 aracın konforuyla doğanın tadını çıkararak bu bölgede safari keyfi yapabilirsiniz.

Ucuz Araç Kiralama: Yöresel Lezzetlere Yolculuk

Şırnak’a iş dolayısıyla gelirseniz, ucuz araç kiralama servisimizden yararlanarak çok uygun fiyata araba kiralayabilirsiniz. İşlerinizden vakit ayırabilirseniz, çevre gezisi yaptıktan sonra Şırnak’ın orijinal yöresel lezzetlerini tatmanızı da öneririz. Adını belki de hiç duymadığınız, çok lezzetli Şırnak yemekleri, hem görünüşleri hem de tatlarıyla damak zevkinize hitap edebilir. Bademli perde pilavı, cevizli fireydin tatlısı, kıymalı hekeheşandi köftesi ve kavurmalı serbidev, leziz yemeklerden bazılarıdır.

Şırnak Günlük Araç Kiralama: Akarsu Turizmi Kano – Rafting

Şırnak’ı ailenizle birlikte günübirlik gezmeyi planlıyorsanız, düz ya da otomatik vitesli araba modelleri arasından online olarak günlük araç kiralama yapabilirsiniz. Kiralayacağınız araçla akarsuların kıyısında güzel bir gezi yapabilirsiniz. Kentin en önemli akarsuyu olan Kızılsu, Habur ve Hezil çaylarının beslediği Dicle Nehri, akarsu turizmine; kano, rafting ve su sporlarına uygun bir potansiyele sahiptir. Çayların oluşturduğu doğal güzellikler ise görsel bir şölene dönüşür. Kızılsu Çayı’nda sportif olta balıkçılığı yapabilir, ızgara olarak pişirilen bu balıkların tadına bakabilirsiniz.

Şırnak Oto Kiralama: Korunan Alanlar

Tarih kokan kent. Şırnak’ta çok sayıda bulunan tarihi eserleri ve koruma altına alınmış arkeolojik sit alanlarını gezip görmek için oto kiralama yöntemini kullanabilirsiniz. Böylece ulaşım sorunu yaşamadan, birbirinden bağımsız yerlerdeki tarihi eserleri rahatça ziyaret edebilirsiniz. Yeşiltepe Mahallesi’ndeki 1. Derece Arkeolojik Sit Alanı ve Damlarca Köyü’ndeki 1. Derece Arkeolojik Sit Alanı, Muhammed Harabesi bu eserlerden bazılarıdır.

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)