Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Ordu Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Ordu

01 Eylül 2020

Salı 12:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

Ordu

16 Eylül 2020

Çarşamba 12:00

İlgili Lokasyonlar

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Ordu bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 1 firma 2 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

Ordu için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Ordu Araç Kiralama

Karadeniz’e kucağını açmış, ihtişamlı Boztepe’nin koruyup kolladığı, sıcakkanlı insanların yaşadığı ve tarihi, kültürel, doğal güzelliklere sahip Ordu şehrinin her bir köşesini en güvenilir araç kiralama şirketleri aracılığıyla kiraladığınız konforlu, ekonomik araçlar ile heyecanla gezeceksiniz.

Ordu Araç Kiralama: Mavi ve Yeşil Bir Arada

“Bir inci gerdanlıktır Karadeniz’e dizilmiş / Yaşamdır, aşktır Ordu sevdası” demiş şair.
Karadeniz’in kıyısında, Orta ve Doğu Karadeniz’i içinde bulundurduğu haşmetli Melet Irmağı ile ayıran, yeşil ile mavinin bir harmoni içerisinde türküler söyleyip danslar ettiği şehir Ordu. Merkezi olsun, ilçeleri olsun, köyleri olsun; Ordu’da attığınız her adımda tarihi veya doğal bir güzellikle karşılaşma imkânınız var. Rüsumat Anıtı’ndan Şadırvan’a, Perşembe Yaylası Menderesleri’nden Çambaşı Yaylası kayak merkezlerine, Kurul Kayası Anıtları’ndan Yoroz Kent Ormanı’na ve Paşa Konağı ve Etnografya Müzesi’nden şehri ayaklarınıza serilmiş görebileceğiniz Boztepe’ye birçok doğal ve kültürel güzellik bu şehirde toplanmış durumda.
Otobüs ve havayolu ulaşımının olduğu Ordu şehrinde dilerseniz Gülyalı ilçesinde bulunan havalimanından konforlu ve ekonomik fiyatlarla sunulan araç kiralama seçenekleri arasından ihtiyacınız olan otomobili seçebilirsiniz. Kiralık aracınız ile sahil kıyısından kısa bir yolculuk ile şehir merkezine gidebilir veya şehrin tam kalbinde bulunan otogardan kiraladığınız lüks aracınız ile şehrin derinlerine inebilirsiniz.

Ordu’da Ucuz Araç Kiralama: Türkülerin Şehri

Türküleri ünlüdür Ordu’nun. Dereleri ters akar, Tabyabaşı’nda üç kızı yan yana oturur, Vona’nın (günümüz Perşembe ilçesi) ışıkları yanar akşam olunca, Ünye ile Fatsa bir olur, Akkuş’un gürgenleri uludur, fındık dalları yeşerir yine ve nicesi… Ucuz araç kiralama hizmetleriyle öne çıkan Tasit.com üzerinden kiralamaya müsait olan tüm kiralık araçları görebilir ve bütçenize en uygun seçenekler ile kiralayabileceğiniz aracınız ile Ordu’nun derelerini görmeye, türküye konu olan Tabyabaşı’ndaki üç kızın heykelini ziyaret etmeye, bir tarafınızda sizi kucaklayan Karadeniz ve bir tarafınızda yemyeşil ve çeşit çeşit ağaçlarla birlikte sahil kordonunda yolunuzu alırken Vona’nın ışıklarını izlemeye ya da Akkuş’un gürgenleri arasında bir doğa yürüyüşü yapmaya konforlu bir şekilde gidebilirsiniz.

Oksijen Şehri Ordu’da Araç Kiralama: Şehri Keşfedin

İklimi gereği Ordu’da çok çeşitli bir bitki örtüsü vardır. Şehrin her yerinde farklı türden bitkiler ve ağaçlar vardır. Buna bir de deniz eklenince Ordu oksijenin başkenti olur. Yazların sıcak ve nemli havasında klimalı aracınızla Fatsa’da Çaka Beyaz Kum Plajı’na, Perşembe’de Çeşmeönü’ne, Gülyalı’da Tepealtı’na giderek ya da Ordu’da Cumhuriyet Mahallesi’ndeki çadır kampçılarına katılarak yüzebilir ve Karadeniz’in serinliğinin zevkini yaşayabilirsiniz. Tabii ki deniz kıyısından ayrılıp Ulubey’deki Ohtamış Şelalesi’ne, Aybastı’daki Perşembe Yaylası’na, Saraycık Beldesi’ndeki Yoroz Kent Ormanı’na gidip oksijenin, temiz havanın tadını doyasıya çıkarmak isterseniz temiz havanın tadını doyasıya çıkarmak isterseniz ekonomik fiyatlarla sunulan bir SUV veya 4X4 araç yolculuğunuzda sizin en iyi arkadaşınız olacaktır.

Ordu Rent a Car: Tadı Damağınızda Kalacak Lezzetler

İklim ve Karadeniz sayesinde Ordu’da tadı damağınızda kalacak yöresel yemekler Giresun’da ki gibi çok fazla balık ve sebze yemeği türleri vardır. Orduluların mutfağında sebzenin yeri ayrıdır. Melocan, pezük, kaldirik, sakarca, pancar diblesi gibi parmak ısırtan sebze yemekleri sofralardan eksik olmaz. Bir arazi aracı ile Melet Irmağı’nın yatağına kurulmuş bir ekoturizm köyü olan Kayabaşı’na gidip bu lezzetlerin keyfine varabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir “Rent a car” firmalarının dizel otomatik araçlarından birini seçerek araçla şehirde rahatça gezerken bir restoranda duraklayıp pancar diblenizin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)