Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Nevşehir Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Nevşehir

22 Nisan 2021

Perşembe 21:45

Dönüş Yeri Lokasyonu

Nevşehir

01 Mayıs 2021

Cumartesi 21:45

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Talep etmiş olduğunuz lokasyon ve tarihte şu an müsait araç bulunmamaktadır. Sizin için hızlıca tedarikçilerimiz ile görüşüp talep etmiş olduğunuz aracı araştırabiliriz. Size kısa bir süre içinde güzel bir haber vermek için lütfen aşağıdaki form üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

Nevşehir bölgesinde 22/04/2021 ile 01/05/2021 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Nevşehir Araç Kiralama

  Kapadokya’nın turizm yönünden en hareketli şehri olan Nevşehir’de; Ürgüp-Göreme-Peri Bacaları gezisi yapmak istiyorsanız, online araç kiralamak en mantıklısı, çünkü dağınık halde olan birçok turistik yeri, aracınızla dolaşmak oldukça kolay olacaktır. Kiralayacağınız araçla Nevşehir’i, çevresindeki eşsiz doğal ve tarihi güzellikleri konforlu bir biçimde gezebilirsiniz. Ayrıca kiraladığınız aracınızla 1 saat uzaklıkta olan Kayseri’ye tadıyla efsaneleşmiş yöresel lezzetKayseri mantısını da yerinde yemiş olursunuz.

  Nevşehir Rent A Car: Göreme Açık Hava Müzesi ve Peri Bacaları

  Tarih, kültür ve doğanın sentezinden oluşan Kapodokya’nın her köşesini rahatça gezebilmek, yöreye özgü üretilmiş hediyeliklerden ve yiyeceklerden alabilmek istiyorsanız, Nevşehir’in en güvenilir rent a car şirketlerinden Tasit.com avantajlarıyla kiralayabileceğiniz bir araç, işinizi kolaylaştırabilir. Peri Bacaları; daha çok Avanos – Uçhisar – Ürgüp üçgeni arasında kalan vadide, Şahinefendi’ye kadar olan kesimde, Çat kasabası yakınlarında görülür. Kiralayacağınız araçla bu bölgeyi ulaşım sıkıntısı çekmeden gezmeniz ve Peri Bacaları’nı incelemeniz oldukça kolay olabilir. Göreme Açık Hava Müzesi’nde bulunan Kızlar ve Erkekler Manastırı, Aziz Basil Kilisesi, Elmalı Kilise, Aziz Barbara Kilisesi, Yılanlı Kilise gibi korunan tarihi mirasları görmenizi öneririz.

  Günlük Araç Kiralama: Avonos Çanak-Çömlek Atölyeleri

  Nevşehir’de günlük araç kiralama servisimizi kullanarak bir gün boyunca tarihi, kültürel bir gezi yapabilir, Avonos’a geçip çömlek yapan ustaları izleyebilir, hatta çömlek yapımını deneyebilirsiniz. Kapodokya bölgesinin özellikle Nevşehir bölümü için arazi araçları veya SUV araçlar kiralamanızı tavsiye ederiz zira bu yöredeki arazi yapısı biraz daha engebelidir. Peri Bacaları bölgesinde “Jeep Safari” etkinliği de düzenlenmektedir.

  Nevşehir Ucuz Araç Kiralama: Hacı Bektaş Müzesi

  Nevşehir’in bir başka önemi de; asırlar boyu etkisi kuşaktan kuşağa yayılan yaşam felsefesiyle Anadolu büyüğü Hacı Bektaş’ın hala canlı kalan izlerini barındırmasıdır. Her yıl yapılan Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri programında; Anadolu Büyüğü’nün, düşünceleri, felsefesi, etik anlayışı uluslararası düzeyde anılır. Nevşehir’e gittiğinizde ucuz araç kiralama servisimizden online olarak faydalanıp Hacı Bektaş Müzesi ve yörenin bütün ören yerlerini ekonomik bir şekilde gezebilirsiniz.

  Nevşehir Araç Kiralama: Yamaç Paraşütü ve Doğa Sporları

  Uçhisar ve Göreme’de, Nevşehir araç kiralama servisimizden kiralayacağınız lüks ya da ekonomik araçla ören yerleri gezdikten sonra yine bu bölgede düzenlenen yamaç paraşütü spor etkinliklerine katılabilirsiniz. Eğer doğa sporlarına düşkünseniz, trekking gibi aktiviteler de ilginizi çekebilir. Günün sonunda Nevşehir’in özel şaraplarını ve yöresel lezzetlerini tadarak dinlenebilirsiniz.

  Loading
  Yükleniyor..

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)