En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Muğla Bodrum Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Muğla Bodrum

27 Eylül 2018

Perşembe 01:45

Dönüş Yeri Lokasyonu

Muğla Bodrum

06 Ekim 2018

Cumartesi 01:45

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Talep etmiş olduğunuz lokasyon ve tarihte şu an müsait araç bulunmamaktadır. Sizin için hızlıca tedarikçilerimiz ile görüşüp talep etmiş olduğunuz aracı araştırabiliriz. Size kısa bir süre içinde güzel bir haber vermek için lütfen aşağıdaki form üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

Muğla Bodrum bölgesinde 27/09/2018 ile 06/10/2018 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Bodrum Araç Kiralama

  Bodrum Tarihi

  Antik dönemde Halikarnassos olarak anılan Bodrum, ismini Cumhuriyet’ten sonra almıştır. Cevat Şakir Kabaağaçlı gibi önemli Türk yazarlarınında edebiyatını süsleyen şehir, Türkiye’de tarihsel ve doğa turizmiyle anılır.

  Bodrum’da tarihin peşinde

  Bodrum’da görülmeye değer en önemli tarihi kalıntılardan biri antik tiyatrodur. Göktepe Dağı’nın eteklerinde kalan bu yapı birçok turistin ilgisini çeker. Tiyatroya ulaşımın dağ araçlarıyla sağlanmasının yanında, Bodrum’dan günlük araç kiralanarak sağlanması da mümkündür. Diğer bir antik kalıntı ise MÖ 360’larda inşa edildiği düşünülen Myndos Kapısıdır. Bu anıtsal yapı, şehrin girişine inşa edilmiştir. Bu sebeple Kapı’yı görmek isteyen turistler sadece Bodrum’dan araç kiralayarak değil, Bodrum’a komşu ilçe olan Milas’tan da araba kiralayarak kalıntılara ulaşabilirler.

  Bodrum’da lezzet noktaları

  ‘Bodrum sandaleti’ ve ‘göz boncuğu’ gibi yöreye tescillenmiş ürünlerle dolu Bodrum Pazarları ilçenin görülmeye değer kültürel dokusunda önemli öğelerdir. Gündoğan, Yalıkavak ve Turgutreis gibi semtlere dağılan pazarlar her gün bir semtte kurulur. Yöresel ürünlerle içli dışlı olan turistler günlük araba kiralayarak bu pazarları gezme fırsatı bulabilirler. Acıot Kavurması, Deniz Börülcesi ve Kabak Çiçeği Dolması gibi yöresel yemekleriyle ünlü olan Bodrum’da bu yemeklerin ustaca yapıldığı belli başlı yerler vardır. Bu yöresel lezzetleri tatmadan dönmek istemeyen ziyaretçiler Bodrum’dan oto kiralayarak ünlü restoranlara gidebilirler.

  Bodrum Doğal Alanlar

  Bodrum uzun sahil şeridiyle birçok doğa harikası plaja ve sahile ev sahipliği yapar. Yaya ve araç trafiğine açık olan ilçe merkezine yakın plajlar dışında daha el değmemiş sahillere Bodrum araç kiralama ile ulaşım sağlanabilir. Gökçeler Köyü’nde bulunan Uyku Vadisi bir diğer doğa harikasıdır. İlçe merkeziyle direkt bağlantısı bulunmayan Vadiye Milas Havaalanı’ndan araba kiralama yaparak da ulaşım sağlanabilir. Tavşan Adası Bodrum’un kıyılarında ilgi çeken bir diğer doğal güzelliktir. Ada’ya Bodrum’dan oto kiralanıp sahile, sonradan ise sahilden yürünerek gidilebilir.

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)