Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Muğla Bodrum Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Muğla Bodrum

19 Mart 2020

Perşembe 17:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

Muğla Bodrum

03 Nisan 2020

Cuma 17:00

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Muğla Bodrum bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 1 firma 6 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

Muğla Bodrum için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Bodrum Araç Kiralama

Bodrum Tarihi

Antik dönemde Halikarnassos olarak anılan Bodrum, ismini Cumhuriyet’ten sonra almıştır. Cevat Şakir Kabaağaçlı gibi önemli Türk yazarlarınında edebiyatını süsleyen şehir, Türkiye’de tarihsel ve doğa turizmiyle anılır.

Bodrum’da tarihin peşinde

Bodrum’da görülmeye değer en önemli tarihi kalıntılardan biri antik tiyatrodur. Göktepe Dağı’nın eteklerinde kalan bu yapı birçok turistin ilgisini çeker. Tiyatroya ulaşımın dağ araçlarıyla sağlanmasının yanında, Bodrum’dan günlük araç kiralanarak sağlanması da mümkündür. Diğer bir antik kalıntı ise MÖ 360’larda inşa edildiği düşünülen Myndos Kapısıdır. Bu anıtsal yapı, şehrin girişine inşa edilmiştir. Bu sebeple Kapı’yı görmek isteyen turistler sadece Bodrum’dan araç kiralayarak değil, Bodrum’a komşu ilçe olan Milas’tan da araba kiralayarak kalıntılara ulaşabilirler.

Bodrum’da lezzet noktaları

‘Bodrum sandaleti’ ve ‘göz boncuğu’ gibi yöreye tescillenmiş ürünlerle dolu Bodrum Pazarları ilçenin görülmeye değer kültürel dokusunda önemli öğelerdir. Gündoğan, Yalıkavak ve Turgutreis gibi semtlere dağılan pazarlar her gün bir semtte kurulur. Yöresel ürünlerle içli dışlı olan turistler günlük araba kiralayarak bu pazarları gezme fırsatı bulabilirler. Acıot Kavurması, Deniz Börülcesi ve Kabak Çiçeği Dolması gibi yöresel yemekleriyle ünlü olan Bodrum’da bu yemeklerin ustaca yapıldığı belli başlı yerler vardır. Bu yöresel lezzetleri tatmadan dönmek istemeyen ziyaretçiler Bodrum’dan oto kiralayarak ünlü restoranlara gidebilirler.

Bodrum Doğal Alanlar

Bodrum uzun sahil şeridiyle birçok doğa harikası plaja ve sahile ev sahipliği yapar. Yaya ve araç trafiğine açık olan ilçe merkezine yakın plajlar dışında daha el değmemiş sahillere Bodrum araç kiralama ile ulaşım sağlanabilir. Gökçeler Köyü’nde bulunan Uyku Vadisi bir diğer doğa harikasıdır. İlçe merkeziyle direkt bağlantısı bulunmayan Vadiye Milas Havaalanı’ndan araba kiralama yaparak da ulaşım sağlanabilir. Tavşan Adası Bodrum’un kıyılarında ilgi çeken bir diğer doğal güzelliktir. Ada’ya Bodrum’dan oto kiralanıp sahile, sonradan ise sahilden yürünerek gidilebilir.

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)