En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Mardin Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Mardin Havalimanı

28 Mayıs 2017

Pazar 00:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

Mardin Havalimanı

06 Haziran 2017

Salı 00:00

İlgili Lokasyonlar

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Talep etmiş olduğunuz lokasyon ve tarihte şu an müsait araç bulunmamaktadır. Sizin için hızlıca tedarikçilerimiz ile görüşüp talep etmiş olduğunuz aracı araştırabiliriz. Size kısa bir süre içinde güzel bir haber vermek için lütfen aşağıdaki form üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

Mardin Havalimanı bölgesinde 28/05/2017 ile 06/06/2017 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Mardin Havalimanı Araç Kiralama

  Planlama yapmak, havaalanından inince ulaşım sorunlarını halletmeye çalışmak derken tatil yapmaktan vazgeçmenize neden olabilir. Oysa ki Tasit.com aracılığıyla uçağınıza binmeden önce online olarak kiraladığınız aracınızı Mardin Havalimanı’na iner inmez teslim alabilir ve kültür beşiği olan Mardin’i keşfe çıkabilirsiniz.

  Mardin Havalimanı Araç Kiralama: Kültür Turu

  UNESCO tarafından dünya mirası listesine alınmış tek kent olan Mardin’i gezme keyfini Tasit.com’un sunduğu Mardin Havalimanı araç kiralama hizmeti ile doyasıya sürebilir, en güvenilir rent a car firmalarından edinebileceğiniz bir araç ile yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Kiraladığınız otomobille Anadolu’nun bin bir çeşit bitkisine, canlısına sahip coğrafyaları içinde uzanan yollarda ilerlemenin tadını çıkartmanız mümkün. Havalimanından otomobilinizle çıktıktan sonra yedi bin yıllık bu mabedi gezmek için koyulduğunuz yollarda gümüşten sanat ortaya çıkartan telkari zanaatini, Anadolu’nun ve inançların tarihini keşfedebilirsiniz.

  Mardin Havaalanı Günlük Araç Kiralama: Şehir Merkezini Keşfedin

  Tarihi ve mimari yapısıyla gezilip görülmeye değer Mardin’de keşfe şehir merkezinden başlamanızı öneriyoruz. Havaalanına indikten sonra şehir merkezine yaklaşık 20 km bir yolculuk yaptıktan sonra şehrin en çok fotoğraflanan yapısı Ulu Camii’yi gezebilirsiniz. Mimarisiyle sizi büyüleyecek bir diğer önemli yapı ise Zinciriye Medresesi. İçerisinde barındırdığı ziraat okuluyla hala yaşayan bir sanat eseri olan bu medreseden gözlerinizi alamayacaksınız.

  Mardin Havalimanı Online Araç Kiralama: Alışveriş Cenneti

  Tarihi kokusuyla sizi büyüleyecek Mardin rent a car‘dan kiraladığınız aracınızla havalimanından yola çıkıp alışveriş noktalarına ulaşabilir, bu büyülü kentin havasını evinize taşıyabilirsiniz. Bakırcılar çarşısı, marangozcular çarşısı, demirciler çarşısı uğramanızı önerdiğimiz ilk alışveriş durakları arasında yer alıyor. Bunun dışında sevdiklerinize de hediye almak isterseniz, Süryani El Sanatları’na uğramadan dönmeyin.

  Mardin Havaalanı Ucuz Araç Kiralama: Gurme Turuna Çıkın

  Mardin, damak tadıyla da ülkemizin önde gelen kentlerinden biri… Mardin Havaalanı’ndan kiraladığınız ucuz aracınızla şehri turlayarak tüm lezzet duraklarına uğrayabilirsiniz. Eski Şehir bölgesinde gidebileceğiniz tüm restoranlarda teras keyfi yaşayarak manzaraya doyabilir, Seyri-i Mardin’de “Menengiç kahvesi” içerek bu keyfinizi taçlandırabilirsiniz. Cercis Murat Konağı ya da Bağdadi’de şık bir akşam yemeği yedikten sonra Süryani usulü şarapları tatmanızı da öneririz.

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)