En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Kiralama Hizmeti Hakkında

Tasit.com Kiralama Hizmeti Hakkında

 

Tasit.com, kurulduğundan bu yana, kullanıcılarına hayallerindeki araba marka ve modellerini bulabilecekleri, sahibinden satılık yüzbinlerce otomobil ilanına tek adımda ulaşabilecekleri kolay ve kullanışlı bir ilan platformu sunuyor.

 

İster sahibinden, ister galeriden ikinci el veya sıfır km araba bulmak isteyenlerin buluştuğu Tasit.com, otomobil sektöründeki altyapısını, tecrübe ve uzmanlığını araç kiralamada da sunmaya başladı.

 

Türkiye’nin 81 ilinden, en güvenilir kiralama şirketlerinin oluşturduğu bir havuzdan 10.000’den fazla araç ve 1.000 den fazla farklı model arasından ister ekonomik, ister lüks modellere rahatça ulaşabilirsiniz.

 

Tasit.com Kiralama hizmeti ile kiralama işlemlerini 3 adımda tamamlayabileceğiniz kullanıcı dostu bir platform oluşturdu. Tasit.com üzerinden alından kiralama hizmetlerinin sorunsuz ve bu hizmetlerin %100 müşteri memnuniyeti ile tamamlanması hedeflenmiştir. Hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesi için kullanıcılarından gelen geri dönüşleri dikkate alarak iyileştirmeler yapılır.

 

Tasit.com sunduğu bu hizmet ile Türkiye’nin her ilinden kiralama işlemlerinin güvenli olarak gerçekleşmesi ve bunun sağlamak için tüm ekip olarak gerekli önlemleri alır. Tasit.com’da hizmet alınan tüm rent a car firmaları belli bir hizmet kalitesine üzerinde faaliyet gösteren firmalardır. Ayrıca sistemdeki araçların rent a car kaskolu ve bakımı yapılmış olmasına dikkat edilir.