Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

İzmir Buca Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

İzmir Buca

20 Kasım 2018

Salı 10:30

Dönüş Yeri Lokasyonu

İzmir Buca

29 Kasım 2018

Perşembe 10:30

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Talep etmiş olduğunuz lokasyon ve tarihte şu an müsait araç bulunmamaktadır. Sizin için hızlıca tedarikçilerimiz ile görüşüp talep etmiş olduğunuz aracı araştırabiliriz. Size kısa bir süre içinde güzel bir haber vermek için lütfen aşağıdaki form üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

İzmir Buca bölgesinde 20/11/2018 ile 29/11/2018 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Buca Araç Kiralama

   

  Buca Tarihçesi

  İzmir’in büyük ilçelerinden biri olan Buca, merkezden 9 kilometre uzaklıktadır. İzmir’den araç kiralayacak olanlar için gezip görülmesi gereken yerlerden bir tanesidir. Yüzyıllardır hareketli bir yerleşim yılı olan bu ilçemiz Roma, Bizans, Arap, Selçuklu, Osmanlı gibi birçok devletin kontrolüne geçmiştir. İsmini nereden aldığı konusunda farklı hipotezler bulunmaktadır. Kimisine göre eski Yunancadaki KOHİ (bir kapalı açının iç tarafı) kelimesinden gelmiş, kimine göre ise Bizans dönemindeki büyük toprak sahibi Vuza Yasa Vuzas’dan gelmiştir. Eski bir Rum köyü olan Buca, endüstri devrimi sonrasında İngiltere İmparatorluğu başta olmak üzere Fransa ve İtalyanlardan göç almıştır. Buraya yerleşen bu halklar ortak bir kültür oluşturmuştur. Rum köyü olarak belirdiği tarih sahnesinde birden İngiliz zenginlerinin yaşadığı bir banliyö olan Buca 1987’de yürürlüğe giren bir yasa ile Türkiye Cumhuriyeti ilçesi olmuştur. Buca’da araç kiralamanın size kazandıracağı faydalara şu başlıklar altında değinebiliriz.

  Coğrafi Konum

  Nif Dağının eteklerinde bulunan Buca, çevresinde birçok tepe ve vadi barındırır. Buca’da oto kiralayarak bu tepe ve vadileri gezip doğa turizmi yapabilir veya güzel manzarası eşliğinde kamp ve piknik yaparak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Yıllık sıcaklık ortalaması 30 derece olan Buca kış aylarında soğuk olmayan bir iklime sahiptir.

  Gezilecek Yerler

  İzmir’in en eski yerleşim yerlerinden biri olan Buca, doğa turizmi dışında kültür turizmi yapabileceğiniz birçok yere ev sahipliği yapar. Buca’dan araba kiralayarak gezip görebileceğiniz tarihi yerleşimlerden en önemlilerinden birisi şüphesiz Buca eski Rum evleridir. Eski bir Rum köyü olan bu ilçemizde Rumlar tarafından yapılmış tarihi evleri görebilirsiniz. Bu evlerin dışında Efeler Mahallesine bağlı olan Sevgi Yolunda yürümenizi de tavsiye ederiz. Buca’da kiralık aracınızı park edebileceğiniz sayısız otopark bulunur. Sevgi Yolu yakınlarına gelip Sevgi Yolunu yürümeniz ve etraftaki kafelere uğrayarak günün yorgunluğunu atmanız açısından oldukça güzel bir seçim olacaktır. İzmir Buca araç kiralama hizmetimizden faydalanarak bu eski tarihi yerleri rahatlıkla gezebilirsiniz.Gezebileceğiniz diğer yerlerden bazıları ise estetik bir yapıya sahip olan Perili Köşk, Mevlâna Heykeli ve Peterson Köşküdür. Doğasına hayran kalacağınız Buca Gölet’i ve Buca Yedigöller’i de gezmeyi unutmayın.

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)