Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

İzmir Buca Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

İzmir

05 Ocak 2020

Pazar 15:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

İzmir

20 Ocak 2020

Pazartesi 15:00

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

İzmir Buca bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 1 firma 10 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

İzmir Buca için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Buca Araç Kiralama

 

Buca Tarihçesi

İzmir’in büyük ilçelerinden biri olan Buca, merkezden 9 kilometre uzaklıktadır. İzmir’den araç kiralayacak olanlar için gezip görülmesi gereken yerlerden bir tanesidir. Yüzyıllardır hareketli bir yerleşim yılı olan bu ilçemiz Roma, Bizans, Arap, Selçuklu, Osmanlı gibi birçok devletin kontrolüne geçmiştir. İsmini nereden aldığı konusunda farklı hipotezler bulunmaktadır. Kimisine göre eski Yunancadaki KOHİ (bir kapalı açının iç tarafı) kelimesinden gelmiş, kimine göre ise Bizans dönemindeki büyük toprak sahibi Vuza Yasa Vuzas’dan gelmiştir. Eski bir Rum köyü olan Buca, endüstri devrimi sonrasında İngiltere İmparatorluğu başta olmak üzere Fransa ve İtalyanlardan göç almıştır. Buraya yerleşen bu halklar ortak bir kültür oluşturmuştur. Rum köyü olarak belirdiği tarih sahnesinde birden İngiliz zenginlerinin yaşadığı bir banliyö olan Buca 1987’de yürürlüğe giren bir yasa ile Türkiye Cumhuriyeti ilçesi olmuştur. Buca’da araç kiralamanın size kazandıracağı faydalara şu başlıklar altında değinebiliriz.

Coğrafi Konum

Nif Dağının eteklerinde bulunan Buca, çevresinde birçok tepe ve vadi barındırır. Buca’da oto kiralayarak bu tepe ve vadileri gezip doğa turizmi yapabilir veya güzel manzarası eşliğinde kamp ve piknik yaparak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Yıllık sıcaklık ortalaması 30 derece olan Buca kış aylarında soğuk olmayan bir iklime sahiptir.

Gezilecek Yerler

İzmir’in en eski yerleşim yerlerinden biri olan Buca, doğa turizmi dışında kültür turizmi yapabileceğiniz birçok yere ev sahipliği yapar. Buca’dan araba kiralayarak gezip görebileceğiniz tarihi yerleşimlerden en önemlilerinden birisi şüphesiz Buca eski Rum evleridir. Eski bir Rum köyü olan bu ilçemizde Rumlar tarafından yapılmış tarihi evleri görebilirsiniz. Bu evlerin dışında Efeler Mahallesine bağlı olan Sevgi Yolunda yürümenizi de tavsiye ederiz. Buca’da kiralık aracınızı park edebileceğiniz sayısız otopark bulunur. Sevgi Yolu yakınlarına gelip Sevgi Yolunu yürümeniz ve etraftaki kafelere uğrayarak günün yorgunluğunu atmanız açısından oldukça güzel bir seçim olacaktır. İzmir Buca araç kiralama hizmetimizden faydalanarak bu eski tarihi yerleri rahatlıkla gezebilirsiniz.Gezebileceğiniz diğer yerlerden bazıları ise estetik bir yapıya sahip olan Perili Köşk, Mevlâna Heykeli ve Peterson Köşküdür. Doğasına hayran kalacağınız Buca Gölet’i ve Buca Yedigöller’i de gezmeyi unutmayın.

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)