Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

İstanbul Tuzla Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

İstanbul Tuzla

04 Mayıs 2020

Pazartesi 14:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

İstanbul Tuzla

19 Mayıs 2020

Salı 14:00

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

İstanbul Tuzla bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 1 firma 16 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

İstanbul Tuzla için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Tuzla Araç Kiralama

Tuzla Hakkında

200 kilometre kare bir yüzölçümüne sahip olan Tuzla, İstanbul’un en güneyindeki ilçesidir. İstanbul’dan araç kiralamayaparak ulaşabileceğiniz Tuzla, aynı zamanda nüfusunun daha az olması sebebiyle trafik problemiyle çok karşılaşmayacağınız bir ilçemizdir. Marmara Bölgesi ikliminin görüldüğü bu ilçemizde ulaşım deniz ve karayolu ile sağlanır. En ünlü yerlerinden birisi Tuzla Burnu’dur ve ayrıca Tuzla’da araç kiralama yaparak gidebileceğiniz bir başka yer olarak da karşımıza tersane çıkar. Tersaneye giderek balık çeşitlerinin tadına bakabilirsiniz. Her mevsimde günlük taze balık bulabilirsiniz. Ayrıca havaalanına 17 kilometre uzaklıkta bulunduğu için Sabiha Gökçen’den araç kiralayarak15 dakika gibi kısa bir sürede buraya gelebilirsiniz. Osmanlı Döneminde köy olarak geçen Tuzla, 1992 yılında ilçe olmuştur. 2015 yılında yapılan nüfus sayımıyla 250 bin civarında insanın bu yörede yaşadığı görülmüştür.  

Tuzla’daki Tarihi Yerler

Tuzla’da oto kiralayarak gezilecek tarihi yerlerin başında şüphesiz Kale Kapı çevresi yer alır. Neolitik dönem olan MÖ 6000 yıllarına dayanan tarihi geçmişi olan bu yer Tuzla’daki en eski yerleşim yeri olarak geçer. Bulunan bulgularla neolitik dönemin aydınlatılmasına büyük katkı sağlamıştır. Tuzla’da araba kiralayarak gezmeniz gereken bir diğer yer Narteks ve Naos’tur. Bizans dönemine ait olan bu kiliselerin çok az bir bölümü günümüze kadar ulaşmış olsa da tarihi atmosferiyle sizi büyüleyecek bir diğer yerdir. Ayrıca yine aynı döneme ait olan Hageos Demetrios su kuyusunu da gezmek isteyebilirsiniz. Türkler tarafından alındıktan sonra yapılan Su Sarnıcı da Tuzla tarihindeki önemli bir diğer yerdir.

Tuzla Gezilecek Yerler

Tuzla köklü bir tarihi geçmişe sahip olduğundan dolayı gezilecek yerlerin en önemlileri yukarıda da bahsettiğimiz tarihi yerleridir. Geçmişin sayfalarında yolculuğa çıkmak isteyenler için eski bir yerleşke olmasından dolayı birçok alternatif sunar. Bunların dışında Has Ekmek Fırını Osmanlı döneminden kalma bir tarihi binada kurulmuştur ve halen hizmet vermektedir. Tuzla’da günlük araç kiralama yaparak gidebileceğiniz bir diğer yer ise kuşkusuz ki tersanedir. Tersanenin sahil kıyılarında yürüyüşe veya koşuya çıkabilirsiniz. Tuzla’da kiralık araba ile yapabileceğiniz bir diğer aktivite ise marinanın kıyılarındaki kafelerde sevdiklerinizle birlikte deniz manzarası eşliğinde yemek yiyebilir kahve içebilirsiniz. İyi tatiller

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)