En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

İstanbul Tuzla Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

İstanbul Tuzla

16 Ağustos 2018

Perşembe 00:45

Dönüş Yeri Lokasyonu

İstanbul Tuzla

25 Ağustos 2018

Cumartesi 00:45

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Talep etmiş olduğunuz lokasyon ve tarihte şu an müsait araç bulunmamaktadır. Sizin için hızlıca tedarikçilerimiz ile görüşüp talep etmiş olduğunuz aracı araştırabiliriz. Size kısa bir süre içinde güzel bir haber vermek için lütfen aşağıdaki form üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

İstanbul Tuzla bölgesinde 16/08/2018 ile 25/08/2018 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Tuzla Araç Kiralama

  Tuzla Hakkında

  200 kilometre kare bir yüzölçümüne sahip olan Tuzla, İstanbul’un en güneyindeki ilçesidir. İstanbul’dan araç kiralamayaparak ulaşabileceğiniz Tuzla, aynı zamanda nüfusunun daha az olması sebebiyle trafik problemiyle çok karşılaşmayacağınız bir ilçemizdir. Marmara Bölgesi ikliminin görüldüğü bu ilçemizde ulaşım deniz ve karayolu ile sağlanır. En ünlü yerlerinden birisi Tuzla Burnu’dur ve ayrıca Tuzla’da araç kiralama yaparak gidebileceğiniz bir başka yer olarak da karşımıza tersane çıkar. Tersaneye giderek balık çeşitlerinin tadına bakabilirsiniz. Her mevsimde günlük taze balık bulabilirsiniz. Ayrıca havaalanına 17 kilometre uzaklıkta bulunduğu için Sabiha Gökçen’den araç kiralayarak15 dakika gibi kısa bir sürede buraya gelebilirsiniz. Osmanlı Döneminde köy olarak geçen Tuzla, 1992 yılında ilçe olmuştur. 2015 yılında yapılan nüfus sayımıyla 250 bin civarında insanın bu yörede yaşadığı görülmüştür.  

  Tuzla’daki Tarihi Yerler

  Tuzla’da oto kiralayarak gezilecek tarihi yerlerin başında şüphesiz Kale Kapı çevresi yer alır. Neolitik dönem olan MÖ 6000 yıllarına dayanan tarihi geçmişi olan bu yer Tuzla’daki en eski yerleşim yeri olarak geçer. Bulunan bulgularla neolitik dönemin aydınlatılmasına büyük katkı sağlamıştır. Tuzla’da araba kiralayarak gezmeniz gereken bir diğer yer Narteks ve Naos’tur. Bizans dönemine ait olan bu kiliselerin çok az bir bölümü günümüze kadar ulaşmış olsa da tarihi atmosferiyle sizi büyüleyecek bir diğer yerdir. Ayrıca yine aynı döneme ait olan Hageos Demetrios su kuyusunu da gezmek isteyebilirsiniz. Türkler tarafından alındıktan sonra yapılan Su Sarnıcı da Tuzla tarihindeki önemli bir diğer yerdir.

  Tuzla Gezilecek Yerler

  Tuzla köklü bir tarihi geçmişe sahip olduğundan dolayı gezilecek yerlerin en önemlileri yukarıda da bahsettiğimiz tarihi yerleridir. Geçmişin sayfalarında yolculuğa çıkmak isteyenler için eski bir yerleşke olmasından dolayı birçok alternatif sunar. Bunların dışında Has Ekmek Fırını Osmanlı döneminden kalma bir tarihi binada kurulmuştur ve halen hizmet vermektedir. Tuzla’da günlük araç kiralama yaparak gidebileceğiniz bir diğer yer ise kuşkusuz ki tersanedir. Tersanenin sahil kıyılarında yürüyüşe veya koşuya çıkabilirsiniz. Tuzla’da kiralık araba ile yapabileceğiniz bir diğer aktivite ise marinanın kıyılarındaki kafelerde sevdiklerinizle birlikte deniz manzarası eşliğinde yemek yiyebilir kahve içebilirsiniz. İyi tatiller

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)