Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

İstanbul Silivri Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

İstanbul Taksim

07 Eylül 2020

Pazartesi 12:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

İstanbul Taksim

22 Eylül 2020

Salı 12:00

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

İstanbul Silivri bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 1 firma 14 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

İstanbul Silivri için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Silivri Gezi Rehberi

Silivri İstanbul’a 67 kilometre uzaklıkta olan bir sahil beldesidir. Hem İstanbul’dan günübirlik gelmek isteyenler için hem de Marmara denizi’nin serin ve dingin sularında sığ kumsalıyla tatil yapmak isteyenler için güzel bir seçenektir. 45 kilometre sahil şeridi bulunan Silivri’ye İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan araç kiralama ve Istanbul 3. Havalimanı’ndan araç kiralama yapılarak da kolayca ulaşım sağlanabilir.

Silivri’de arabayla gezilebilecek yerler

Silivri doğal güzelliklerinin yanı sıra sahip olduğu tarihi eserlerle de dikkat çekmektedir. Bu eserlerin en meşhurlarından biri olan Mimar Sinan Köprüsü, eski İstanbul-Edirne otoyolunda, Silivri Çayı üzerine 1568 yılında inşa edilmiş. Çoğu Mimar Sinan eseri gibi Miman Sinan Köprüsü de günümüze kadar ulaşabilmiş bir tarihi yapıdır. Eserde Mimar Sinan’a ait mimari tarz çok net gözlenebilmektedir. Mimar Sinan Köprüsü’ne İstanbul’dan araç kiralama yaparak çok rahat ulaşabilirsiniz.

Silivri’de görülebilecek diğer bir tarihi ese rise Silivri Kalesi’dir. Bizans döneminden kalma bu eser Selymbria Kalesi olarak da bilinir. Osmanlı döneminde onarım ve güçlendirme de yapılan bu yapı da günümüze kadar ulaşabilmiş nadide bir yapıdır. Ayrıca kalenin kenarında tam olarak ne zamandan kalma olduğu bilinmeyen şehir surları kalıntıları bulunmaktadır. Meraklıları için çok cazip ve güzel bir yapıdır. Silivri Kalesi’ne Silivri’den araba kiralama yaparak çok rahat ulaşabilirsiniz.

Silivri’de Sahiller ve Deniz Turizmi

İstanbul civarındaki en güzel sahillerden biri Silivri bölgesindedir. Çok uzun bir sahil şeridi ve çakılsız ve taşsız sapsarı kumsalları bulunmaktadır. Deniz tarafı ise çok sığdır ve kenardan yaklaşık 300-400 m uzaklıkta bile birbuçuk metreyi aşmayan kısımları vardır. Denizin altında da sahildeki gibi taşsız çakılsız kumlar bulunması Silivri’yi deniz turizmi açısından çok cazip bir hale getirmektedir. Silivri’den oto kiralama yaparak ister uzun süreli, ister haftasonu için ister günübirlik olarak sahilin güneşin ve suyun keyfini çıkarabilirsiniz.

Silivri’de Ne Yenir, Ne İçilir?

Sİlivri Trakya bölgesine yakın olması sebebiyle, Trakya’da meşhur olan köftecileri burada da bulmak mümkün olmaktadır. Ayrıca at çiftliklerine giderek tertemiz doğanın ve temiz havanın eşliğinde güzel bir serpme kahvaltı yapıp daha sonra at binme ve atla gezi aktivitelerine katılabilirsiniz. Günün kalan zamanını uçsuz bucaksız arazilerde doğanın içinde kurulmuş kendin pişir kendin ye usulü mangal tesislerinde geçirebilirsiniz. Bunun için Silivri’den araç kiralama yapmanız bu tesislere ulaşmanız için yeterli olacaktır.

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)