Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

İstanbul Maltepe Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

İstanbul Maltepe

04 Mayıs 2020

Pazartesi 12:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

İstanbul Maltepe

19 Mayıs 2020

Salı 12:00

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

İstanbul Maltepe bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 1 firma 16 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

İstanbul Maltepe için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Maltepe Araç Kiralama

Maltepe Hakkında

İstanbul’un Fethi ile birlikte daha da önem kazanan Maltepe, yoğunlukla 15. Yüzyıl ve sonrasından tarihi izler barındırır. 1928 yılında İstanbul’un ilçesi olmuştur. İlçe yazları sıcak ve kurak kışları yağışlı ve serin olan Akdeniz iklimi özelliklerine sahiptir. İstanbul’un nüfus olarak 10. ilçesi olan Maltepe’de günümüzde yaklaşık 700 bin kişinin yaşadığı tahmin edilmektedir. Maltepe coğrafi konumu olarak Kadıköy, Kartal ve Ataşehir gibi Anadolu yakasında hayatın ve nüfusun yoğun olduğu ilçelere komşudur. İstanbul araç kiralama yapmak yerine Anadolu tarafında işiniz varsa Maltepe araç kiralama yapmak bu açıdan size trafik ve lokasyon açısından kolaylık sağlayacaktır.

Maltepe’de Gezilecek Yerler

Define ve Hazinelerin saklandığı yer anlamına gelen Maltepe tarihi yerler açısından birçok seçeneğe sahiptir. Maltepe’deki yerleşim alanlarının çoğu eski çağlara dayandığı için tarihi eser niteliği taşımaktadır. Maltepe’de oto kiralayarak gidebileceğiniz yerlerin en önemlilerinden birisi de Bakireler Tapınağı’dır. Süreyya Paşa Plajında bulunan bu tapınak Yunan inancına göre evlenmek isteyen genç kızların dua etmek amacıyla gittiği Bakireler Anıtı’na da ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Maltepe araba kiralama yaparak Maltepe’deki büyük alışveriş merkezlerini kolaylıkla gezebilirsiniz. Maltepe’deki geniş botanik bahçelerine gidebilir veya semt pazarlarına uğrayabilirsiniz. Ayrıca ilçeye komşu olan Kadıköy’de araç kiralamayapabilir veya Maltepe’den kiralık otomobilinizle Kadıköy’e de kolaylıkla geçip Kadıköy’ün tarihi yapılarını ziyaret edebilir veya eğlenceli gece hayatının keyfine varabilirsiniz. Ayrıca Maltepe kendine özgü bir yiyecek kültürü bulundurmasa da Türkiye ve Dünya’nın her köşesinden aldığı göçler sebebiyle, aradığınız her çeşit mutfağı ve yemeği kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Maltepe Araç Kiralama Tavsiyeleri

Maltepe’de araba kiralama yaparken öncelikle kiralık aracınızı hangi amaçla ve kaç gün kullanacağınızı belirlemeniz faydalı olacaktır. İş amaçlı bir seyahat ise business class araçlarımıza bakabilirsiniz. Turistik amaçlarla geldiyseniz, turistik bölgelerin çevresinde ve genel olarak İstanbul’da trafik problemi olduğu için daha küçük ve kolay park edilebilir araçlar ile otomatik vites kiralık arabaları düşünebilirsiniz. Maltepe günlük araç kiralayabileceğiniz gibi aynı zamanda uzun süreli de kiralayabilirsiniz. 3 gün üzeri kiralamalarınızda aracınız adresinize teslim edilir. Maltepe rent a car firmalarının hepsine ulaşabileceğiniz ve tekliflerini görüntüleyip karşılaştırabileceğiniz taşıt.com bu sayede tercihlerinize göre Maltepe’de uygun kiralık araba bulmanızı kolaylaştırır. Maltepe ve Anadolu yakasında bol bol eğlenip keyfini çıkarmanız dileğimizle.

 

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)