Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

İstanbul Esenler Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

İstanbul Taksim

01 Eylül 2020

Salı 11:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

İstanbul Taksim

16 Eylül 2020

Çarşamba 11:00

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

İstanbul Esenler bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 1 firma 18 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

İstanbul Esenler için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Esenler Araç Kiralama

Esenler Hakkında

1993 yılında İstanbul’un bir ilçesi olan Esenler, önceden Bakırköy ilçesinde bulunan bir mahalleydi. Çevresindeki ilçelere nazaran sanayi bölgesi olmaktan çok yerleşim yeri olan Esenler‘de araba kiralama yapmak isteyenler için birçok alternatif bulunur. İstanbul’un en işlek bölgelerinden birinde olan Esenler, Avrupa yakasında bulunan ilçelerinden biridir. Ayrıca otobüs ile gelip İstanbul’da araç kiralama yapmak yerine direkt İstanbul Esenler  araç kiralama yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bizans’tan kalan bir yerleşim yeri olan Esenler, o zamanlar köylerin bulunduğu bir bölgeydi ve Bizans için daha çok tarım amaçlı kullanılan arazilere sahipti. Buralarda Litros ve Avas isimli Rum köyleri bulunurdu. Litros köyleri şimdiki Esenler ’de, Avas köyleri ise Atış Alanı’nda kurulmuşlardı. Rumların Cumhuriyet sonrası iskân edilmesiyle boşalan buralara Yunanistan’dan gelen Türkler yerleştirilmiştir ve 1937’de buralara şimdiki isimleri verilmiştir. Diğer ilçelere nazaran daha ucuz hotelleri bulabileceğiniz bu ilçemizde konaklama yapacaksanız Esenler’de araç kiralama yapmak daha avantajlı olacaktır.

Esenler’de Gezilmesi Gereken Yerler

Turistik bir yer olmaktan çok yerleşim yeri olarak kullanılan Esenler, buna rağmen gezilecek birçok yere ev sahipliği yapar. Esenler’de oto kiralayarak gidebileceğiniz yerlerin başında önemli bazı mimari yapılar öne çıkar. Ayazma yolu üzerindeki su kuyuları, Ayazma çeşmesi ve oto garajın içerisinde bulunan âtıl vaziyetteki kilise bunlardan bazılarıdır. Ayrıca Bizans ve Osmanlı dönemlerinden kalma bazı çeşme ve su terazilerine rastlamak mümkündür. Esenler günlük araç kiralayarak gezebileceğiniz çeşmelerden bazıları Atış Alanı Çeşmesi, Menderes Çeşmesi, Nene Hatun Çeşmesi ve Yavuz Selim Çeşmesidir. Esenler Vergi Dairesi ve Esenler Spor Kompleksi ve Esenler Medipol Hastanesi gibi bölge halkı için önemli yerler de bu ilçe içerisinde bulunur. Bunların dışında Osmanlı döneminde Otağı Hümayun olarak kullanılan Hünkar Kasrı mimarisi açısından görmeniz gereken yerlerden birisidir. Esenler’de kiralık araba yardımıyla ulaşabileceğiniz yerlerden birisi de İstanbul-Edirne arasındaki eski karayolu üzerinde bulunan Davut Paşa Kışlası’dır. 1999 yılına kadar kışla olarak kullanılmıştır. II. Abdülhamit tarafından yaptırılan Davut Paşa Fırını halen var olan bu fırın görmeniz gereken yerlerden bir diğeridir.

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)