En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Iğdır Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Iğdır Havalimanı

19 Şubat 2018

Pazartesi 00:15

Dönüş Yeri Lokasyonu

Iğdır Havalimanı

28 Şubat 2018

Çarşamba 00:15

İlgili Lokasyonlar

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Talep etmiş olduğunuz lokasyon ve tarihte şu an müsait araç bulunmamaktadır. Sizin için hızlıca tedarikçilerimiz ile görüşüp talep etmiş olduğunuz aracı araştırabiliriz. Size kısa bir süre içinde güzel bir haber vermek için lütfen aşağıdaki form üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

Iğdır Havalimanı bölgesinde 19/02/2018 ile 28/02/2018 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Iğdır Havalimanı Araç Kiralama

  Ülkemizin en doğusunda yer alan Iğdır, keşfedilmemiş pek çok güzelliği içerisinde barındırmaktadır. İran, Azerbaycan ve Ermenistan ile komşu olan Iğdır, üç ülke ile sınır komşusu olan tek ilimiz olma özelliğini de taşımaktadır. Tüm sınır şehirlerinde olduğu gibi Iğdır’da da komşusu olduğu ülkelerin izlerini görmek mümkündür. Siz de değişik kültürlere ait bu izleri yerinde görmek isterseniz Iğdır Havalimanı araç kiralama hizmetimiz sayesinde araç kiralayabilir, havalimanından başlayarak şehrin her yerine konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Iğdır Havalimanı Rent A Car: Ağrı Dağı

  Ağrı Dağı, 5.137 metrelik rakımıyla Türkiye’nin en yüksek dağı olma özelliği gösterir ve bu özellik sıkça ziyaret edilmesine neden olur. Ağrı Dağı’nın zirvesindeki kar, dört mevsim boyunca erimez. Ayrı pek çok kişi isminden dolayı, dağın Ağrı’da olduğunu düşünse de Ağrı Dağı’nın yüzde 65’lik bir bölümü Iğdır’da yer alır. Dağın yalnızca yüzde 35’lik bölümü Ağrı’dadır.

  Iğdır rent a carhizmeti ile kiralayabileceğiniz araçlarla Ağrı Dağı’nı ziyaret edebilirsiniz. Online olarak, alana inmeden önce yapacağınız işlemler sayesinde uçaktan iner inmez havaalanı araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  Iğdır Havaalanı Günlük Araç Kiralama: Tarih ile İç İçe

  Tarihi mekanlar bakımından Iğdır oldukça zengindir. Orta Çağ’a ait bölgenin en eski yerleşim yeri olma özelliği taşıyan Karakale Harabesi, Selçuklu’ya ait taş işlemeciliğinin en güzel örneklerinden biri olan Selçuklu Harmandöven Kervansarayı, Urartular’a ait Kültepe Mezarlığı, Oğuz Türkleri’nden kalan Iğdır Korganı ve Karakoyunlular döneminden kalan Koç Başlı Mezarlar, Iğdır’a yapılan seyahat sırasında mutlaka ziyaret edilmelidir.

  Iğdır’da bulunan tüm bu tarihi yerleri gezmeyi hem daha konforlu hem de daha uygun fiyatla yapmak için havaalanı günlük araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  Iğdır Havalimanı Lüks Araç Kiralama: Şehit Türkler Anıtı ve Müzesi

  1915 ile 1920 yılları arasında meydana gelen Ermeni saldırılarını sembolize eden bu anıt, 43.5 metrelik yüksekliği ile Türkiye’nin en yüksek anıtıdır. Anıtın yanında yer alan müzede de Ermeni Olayları ile ilgili belgeler bulunmaktadır. Ziyaretçilerin ücretsiz olarak giriş yapabildiği anıtı ve müzeyi ziyaret etmek için havalimanı lüks araç kiralama hizmetimizi tercih edebilir, lüks araçlar ile istediğiniz mekana konfor içerisinde seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

  Iğdır Havaalanı Ucuz Araç Kiralama: Kültürel Etkinlikler

  Iğdır’da diğer şehirlere benzemeyen, ayırt edici pek çok kültürel etkinlik düzenlenir. Nevruz Bayramı ve Muharrem Ayı etkinlikleri hiçbir yerde yaşayamayacağınız deneyimler sunar. Ayrıca şehrin her yerinden görülebilen Ağrı Dağı’na adanmış Ağrı Dağı Festivali de unutulmaz anların yaşanmasına neden olan etkinliklerin başında gelir. Şehirdeki etkinliklere katılırken ulaşım maliyetlerinizi azaltmak için Iğdır havaalanı ucuz araç kiralama hizmetimizden faydalanabilir, hızlı ve rahat bir şekilde istediğiniz etkinliğe ulaşırsınız.

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)