Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Iğdır Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Iğdır

18 Nisan 2021

Pazar 08:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

Iğdır

27 Nisan 2021

Salı 08:00

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Talep etmiş olduğunuz lokasyon ve tarihte şu an müsait araç bulunmamaktadır. Sizin için hızlıca tedarikçilerimiz ile görüşüp talep etmiş olduğunuz aracı araştırabiliriz. Size kısa bir süre içinde güzel bir haber vermek için lütfen aşağıdaki form üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

Iğdır bölgesinde 18/04/2021 ile 27/04/2021 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Iğdır Araç Kiralama

  Türkiye’nin doğu sınırında yer alan Iğdır, Ağrı Dağı’nın efsaneleri ve güzellikleri ile tanınan bir şehirdir. Iğdır’ın doğal güzelliğinin en önemli öğeleri olan yüksek platoları, ovaları ve dağlık araziyi araç kiralama kolaylığıyla keşfedebilirsiniz.

  Iğdır Araç Kiralama: Doğal Güzellikleri Keşfedin

  Iğdır’daki en prestijli araç kiralama firmalarının SUV veya 4X4 arazi araçlarını, en ekonomik fiyatlarla Tasit.com üzerinden birkaç adımda kolayca kiralayarak il merkezine 10 kilometre uzaklıktaki Tarihi Babek Mağarası’na, Bulakbaşı’ya ya da Ağrı Dağı’nın eteklerine ulaşıp doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz. Efsaneleriyle de meşhur olan Ağrı Dağı, temiz havası ve doğal güzellikleriyle birlikte keşfedilmeyi bekleyen bir rota haline geliyor.

  Iğdır Günlük Araç Kiralama: Karakale

  Iğdır merkeze 26 km uzakta konumlanan Karakale, ovaya hakim bir tepe üzerinde yer alıyor. Kalenin ne zaman inşa edildiği kesin olarak bilinmemekle birlikte yapım zamanının Urartular dönemine dek uzandığı tahmin ediliyor. Kale, il merkezine biraz uzak kaldığı için bölgenin en prestijli oto kiralama firmalarından günlük olarak kiralayacağınız aracınızla ulaşım problemini çözebilirsiniz. Pek çok dönemi, kültürü ve doğal afeti aşıp günümüze gelen Karakale’nin mutlaka ziyaret edilmesi tavsiye ediliyor. Tarih tutkunu kişilerin mutlaka ziyaret etmesi gereken yerlerden biri olan Karakale’den mutlaka görülmesi gereken bir yer daha var; Ani Antik Kenti.

  Iğdır Rent A Car: Iğdır Ejder Kervansarayı

  Iğdır merkeze 15 km mesafedeki Harmandöven köyünün yanı başındaki Ejder Kervansarayı tarihe tanıklık etmiş bir yapı olmasıyla önem arz ediyor. Dış cephesi süslemelerle bezenmiş ve Sürmeli Emiri Şerafeddin Ejder (Azdera) zamanında yaptırılan Kervansaray; Batum, Tiflis, Bakü, Şirvan, Divin ve Ani’den gelen kervanlara ev sahipliği yapmış. Iğdır’ın en güvenilir rent a car firmalarından kiralayabileceğiniz aracınızla keyifli bir şehir turu attıktan sonra Ejder Kervansarayı’nı kolayca keşfe çıkabilirsiniz.

  Iğdır Ucuz Araç Kiralama: Kültepe-Urartu Tepeleri

  Iğdır şehir merkezinin 7 km kuzeyindeki Melekli kasabasının sınırları içindeki höyük, yöre halkı tarafından Kültepe olarak isimlendirilir. Höyük, 300 metreye 160-170 metrelik bir alanda volkanik kökenli kayalık üzerine oturuyor. Höyükte yapılan arkeolojik kazılarda Urartu mezarlığıyla birlikte madeni eşyalar, mühürler ve silahlar keşfedilmiştir. Tasit.com’un sunduğu ucuz araç kiralama kolaylığıyla zevkinize uygun olan aracı kolayca seçip tarihe yolculuk gerçekleştirmek üzere Kültepe Höyüğü’nü gezebilirsiniz.

  Loading
  Yükleniyor..

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)