Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Hatay Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Hatay Havalimanı

22 Mayıs 2019

Çarşamba 17:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

Hatay Havalimanı

06 Haziran 2019

Perşembe 17:00

İlgili Lokasyonlar

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Hatay Havalimanı bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 3 firma 35 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

Hatay Havalimanı için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Hatay Havalimanı Araç Kiralama

Hatay, hem kuzeyden güneye hem de güneyden kuzeye giden anayolların kavşak noktasında bulunduğundan, bölgeler arasında geçişte önemli bir rol üstlenmiştir.Hem ticari hem de dini yolculuklar sırasında pek çok milletten insan Hatay’dan geçmiş ve her bir millet kendi kültüründen bir şeyler bırakmıştır. Bu nedenle adeta bir kültür alışveriş merkezi haline gelen Hatay’ın birçok noktasını keşfetmek için Tasit.com aracılığıyla kiralayacağınız aracınızla Hatay Havalimanı’ndan yola çıkarak şehir turuna başlayabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Rent A Car: Görülmesi Gereken El Sanatları

Dünyada camın ilk elde edildiği yerleşim yeri olan Hatay’da camcılık dışında daha birçok el sanatı da son derece gelişmiştir. Heykelcilik, ağaç oymacılığı, sikkecilik, dokumacılık ve hasırcılık bölgenin en gözde el sanatlarıdır. Özellikle hasırcılık yerli ve yabancı pek çok turistin ilgisini çekmektedir. Siz de Hatay’a yolunuz düştüğünde hasırdan yapılmış, el emeği göz nuru çanta, tabak gibi pek çok üründen kendinize ve sevdiklerinize edinmelisiniz. Hatay rent a car hizmetimiz aracılığıyla kiralayabileceğiniz araçlarla da istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz.

Hatay Havaalanı Günlük Araç Kiralama: Dünyanın En Uzun Sahili

Olağanüstü güzellikteki ve 14 kilometreyi bulan uzunluğuyla dünyanın en uzun ikinci sahili olma özelliğini taşıyan Samandağ sahili, özellikle yaz mevsiminde çok fazla turist çeker. Kel Dağı’nın hemen dibinden başlayıp, Musa Dağı’nın eteklerine kadar uzanan bu sahile mutlaka siz de uğramalısınız. Sahile, günlük araç kiralama hizmetinden yararlanarak rahatça ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı seçeneklerimizden faydalanarak yapacağınız online havaalanı araç kiralama işlemi sayesinde de gezinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ucuz Araç Kiralama: Dini Ziyaretlerin Merkezi

Birçok dini mezhebe ait yapıların Hatay’da bulunması nedeniyle inanç turizmi bu ilimizde oldukça gelişmiştir. Örneğin, Hem İslam hem de Hristiyan dinleri için son derece önem arz eden, Anadolu’daki ilk cami olan Habibi-i Neccar camisi Hatay’da bulunmaktadır. Ayrıca ilk mağara kilise ve aynı zamanda da Hristiyanların hac mekanı olan St. Pierre Kilisesi yine Hatay’dadır. Oldukça önemli olan bu dini merkezlerde tarihi bir yolculuğa çıkmak isterseniz, cami ve kiliselere düzenleyeceğiniz ziyaretlerinizde ucuz araç kiralama seçeneklerinden birini tercih edebilir, havalimanından başlayan yolculuğunuzun maliyetini mümkün olduğunca düşürebilirsiniz.

Hatay Havalimanı Lüks Araç Kiralama: Dünyanın Işıklandırılan İlk Caddesi

Dünyanın ışıklandırılan ilk caddesi olan Kurtuluş Caddesi, Eski Antakya olarak isimlendirilen bölgede yer alır. Alışveriş yapılabilecek, Hatay’a özgü pek çok ürününün bulunduğu bu caddede, tarihi pek çok kilise ve cami de iç içe yer alır. Kurtuluş Caddesi’ne gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde lüks araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yolculuğunuza daha havalimanından lüks araçlar ile başlayabilir, şehir içinde gezmek istediğiniz her yere hem konforlu hem de hiçbir ulaşım sıkıntısı çekmeden gidebilirsiniz.

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)