Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Gaziantep Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Gaziantep

22 Nisan 2021

Perşembe 22:30

Dönüş Yeri Lokasyonu

Gaziantep

01 Mayıs 2021

Cumartesi 22:30

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Talep etmiş olduğunuz lokasyon ve tarihte şu an müsait araç bulunmamaktadır. Sizin için hızlıca tedarikçilerimiz ile görüşüp talep etmiş olduğunuz aracı araştırabiliriz. Size kısa bir süre içinde güzel bir haber vermek için lütfen aşağıdaki form üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

Gaziantep bölgesinde 22/04/2021 ile 01/05/2021 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Gaziantep Araç Kiralama

  Gaziantep, Evliya Çelebi’nin ‘’ Dünya yüzünden geniş bir il’’ olarak tanımladığı, Kurtuluş Savaşı’nda halkının gösterdiği kahramanlıkla ‘’Gazi’’ unvanını alan, baklavanın başkenti olan bir şehir.

  Gaziantep Rent A Car

  Namı dünyayı aşan yemekleri, şehrin ortasındaki kalesi, gelişmiş sanayisi ve sıcak insanlarıyla Gaziantep özellikle yerli turistlerin ilgisini çeken bir şehir. Gaziantep Rent A Car şirketlerinden, ekonomik fiyatlarla kiralayabileceğiniz aracınızla, şehri ve yörenin kendisine has lezzetlerini keşfedebilirsiniz. Ekonomik fiyata kiraladığınız kiralık arabanızla hem konforunuzdan ödün vermez, hem de vakit kaybetmeden gezinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Gaziantep Oto Kiralama: İpek Yolunun Çeşitliliği

  Tarihi İpek yolu üzerinde bulunan Gaziantep’te çeşitli kültürlerin kesişmesi nedeniyle, şehir 252 farklı yemek çeşidiyle dünyanın en zengin mutfaklarından birine sahip. Gaziantep deyince akla ilk gelen baklava ve kebaptır. Ancak Gaziantep’te belki adını bile duymadığınız onlarca yemek çeşidi var. Gaziantep oto kiralama hizmetimizden yararlanarak, yapacağınız yolculukta farklı kültürlerin oluşturduğu bu zengin mutfağı keşfedebilirsiniz.

  Gaziantep Günlük Araba Kiralama: Türkiye’nin En Büyük, Dünya’nın 2. Büyük Parkı

  Gaziantep birçok park ve mesire yerine ev sahipliği yapar. 100. Yıl Parkı Türkiye’nin en büyük parkıdır ve şehri baştan aşağı dolaşır. Celal Doğan Parkı, Masal Parkı ve Hayri Tütüncüler Parkı da bu park ve mesire alanlarından birkaçıdır. Ayrıca Gaziantep’te Türkiye’nin en büyük hayvanat bahçesi olan ‘’Gaziantep Hayvanat Bahçesi’’ bulunur. Bu hayvanat bahçesi Orta Doğu ve Balkanlar’ın en büyük, Dünya’nın ise 3. büyük hayvanat bahçesidir. Gaziantep günlük araba kiralama kampanyalarımızdan yararlanarak ucuz fiyatla kiralayacağınız aracınızla, Gaziantep’in park ve mesire yerlerini görebilir veya ‘’Gaziantep Hayvanat Bahçesi’ni’’ ziyaret ederek ailenizle keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

  Gaziantep Ucuz Araba Kiralama: Sanat mı, Zanaat mı?

  Kültürel değerlerini geleceğe taşıyarak yaşatan Gaziantep’te ‘’Sedef Kakmacılığı’’, ‘’Gümüş İşlemeciliği’’, ‘’Halı Dokumacılığı’’, ‘’Yemenicilik’’, ‘’Aba Dokumacılığı’’ ve ‘’Zurnacılık’’ geleneksel olarak devam eden somut kültür varlıklarından sadece bazıları.  Gaziantep ucuz araba kiralama fırsatlarından yararlanarak, el sanatlarının hala yaşadığı Gaziantep’in el sanatları ürünlerine olan bağlılığını görebilirsiniz. Her biri kendine özgü dokulara, işçiliklere ve emeklere sahip olan el sanatlı ürünlerini satın alarak bu sanatların devam etmesine katkı sağlayabilirsiniz.

  Gaziantep Araba Kiralama Fiyatları: Gaziantep Kalesi

  Türkiye’de ayakta kalabilen kalelerin en güzel örneklerinden olan Gaziantep Kalesi, şehir merkezindeki tepenin üzerinde yer alıyor. Gaziantep Rent A Car şirketlerinden uygun fiyata online olarak kiraladığınız aracınızla, şehir merkezindeki Gaziantep Kalesine gidip şehrin manzarasını izleyebilirsiniz. Gaziantep araba kiralama fiyatları model online kiralamada ekonomik ve daha güvenilirdir. Gaziantep’e yapacağınız ziyarette, günler öncesinden aracınızı online olarak kiralayabilir, havaalanına vardığınızda aracınızı hemen teslim alarak Gaziantep’i keşfetmeye başlayabilirsiniz. Tarih meraklısı bir insanın Gaziantep Kalesi ziyaretinden sonra 40 dakika mesafedeki Kilis’ede uğramalı ve şehre hayat katan konakları kesinlikle ziyaret etmelidir.

  Loading
  Yükleniyor..

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)