Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Gaziantep Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Gaziantep

25 Kasım 2020

Çarşamba 04:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

Gaziantep

10 Aralık 2020

Perşembe 04:00

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Gaziantep bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 1 firma 7 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

Gaziantep için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Gaziantep Araç Kiralama

Gaziantep, Evliya Çelebi’nin ‘’ Dünya yüzünden geniş bir il’’ olarak tanımladığı, Kurtuluş Savaşı’nda halkının gösterdiği kahramanlıkla ‘’Gazi’’ unvanını alan, baklavanın başkenti olan bir şehir.

Gaziantep Rent A Car

Namı dünyayı aşan yemekleri, şehrin ortasındaki kalesi, gelişmiş sanayisi ve sıcak insanlarıyla Gaziantep özellikle yerli turistlerin ilgisini çeken bir şehir. Gaziantep Rent A Car şirketlerinden, ekonomik fiyatlarla kiralayabileceğiniz aracınızla, şehri ve yörenin kendisine has lezzetlerini keşfedebilirsiniz. Ekonomik fiyata kiraladığınız kiralık arabanızla hem konforunuzdan ödün vermez, hem de vakit kaybetmeden gezinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama: İpek Yolunun Çeşitliliği

Tarihi İpek yolu üzerinde bulunan Gaziantep’te çeşitli kültürlerin kesişmesi nedeniyle, şehir 252 farklı yemek çeşidiyle dünyanın en zengin mutfaklarından birine sahip. Gaziantep deyince akla ilk gelen baklava ve kebaptır. Ancak Gaziantep’te belki adını bile duymadığınız onlarca yemek çeşidi var. Gaziantep oto kiralama hizmetimizden yararlanarak, yapacağınız yolculukta farklı kültürlerin oluşturduğu bu zengin mutfağı keşfedebilirsiniz.

Gaziantep Günlük Araba Kiralama: Türkiye’nin En Büyük, Dünya’nın 2. Büyük Parkı

Gaziantep birçok park ve mesire yerine ev sahipliği yapar. 100. Yıl Parkı Türkiye’nin en büyük parkıdır ve şehri baştan aşağı dolaşır. Celal Doğan Parkı, Masal Parkı ve Hayri Tütüncüler Parkı da bu park ve mesire alanlarından birkaçıdır. Ayrıca Gaziantep’te Türkiye’nin en büyük hayvanat bahçesi olan ‘’Gaziantep Hayvanat Bahçesi’’ bulunur. Bu hayvanat bahçesi Orta Doğu ve Balkanlar’ın en büyük, Dünya’nın ise 3. büyük hayvanat bahçesidir. Gaziantep günlük araba kiralama kampanyalarımızdan yararlanarak ucuz fiyatla kiralayacağınız aracınızla, Gaziantep’in park ve mesire yerlerini görebilir veya ‘’Gaziantep Hayvanat Bahçesi’ni’’ ziyaret ederek ailenizle keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Gaziantep Ucuz Araba Kiralama: Sanat mı, Zanaat mı?

Kültürel değerlerini geleceğe taşıyarak yaşatan Gaziantep’te ‘’Sedef Kakmacılığı’’, ‘’Gümüş İşlemeciliği’’, ‘’Halı Dokumacılığı’’, ‘’Yemenicilik’’, ‘’Aba Dokumacılığı’’ ve ‘’Zurnacılık’’ geleneksel olarak devam eden somut kültür varlıklarından sadece bazıları.  Gaziantep ucuz araba kiralama fırsatlarından yararlanarak, el sanatlarının hala yaşadığı Gaziantep’in el sanatları ürünlerine olan bağlılığını görebilirsiniz. Her biri kendine özgü dokulara, işçiliklere ve emeklere sahip olan el sanatlı ürünlerini satın alarak bu sanatların devam etmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Gaziantep Araba Kiralama Fiyatları: Gaziantep Kalesi

Türkiye’de ayakta kalabilen kalelerin en güzel örneklerinden olan Gaziantep Kalesi, şehir merkezindeki tepenin üzerinde yer alıyor. Gaziantep Rent A Car şirketlerinden uygun fiyata online olarak kiraladığınız aracınızla, şehir merkezindeki Gaziantep Kalesine gidip şehrin manzarasını izleyebilirsiniz. Gaziantep araba kiralama fiyatları model online kiralamada ekonomik ve daha güvenilirdir. Gaziantep’e yapacağınız ziyarette, günler öncesinden aracınızı online olarak kiralayabilir, havaalanına vardığınızda aracınızı hemen teslim alarak Gaziantep’i keşfetmeye başlayabilirsiniz. Tarih meraklısı bir insanın Gaziantep Kalesi ziyaretinden sonra 40 dakika mesafedeki Kilis’ede uğramalı ve şehre hayat katan konakları kesinlikle ziyaret etmelidir.

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)