En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Erzincan Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Erzincan Havalimanı

16 Ekim 2017

Pazartesi 16:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

Erzincan Havalimanı

31 Ekim 2017

Salı 16:00

İlgili Lokasyonlar

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Erzincan Havalimanı bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 1 firma 24 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

Erzincan Havalimanı için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Erzincan Havalimanı Araç Kiralama

Erzincan, tarihi ilk çağlara dayanan, çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Barındırdığı ören yerleri ve tarihi mağaraları görülmeye değer yerlerdendir. Siz de Erzincan Havalimanı’na iniş yaptığınızda Tasit.com aracılığıyla bütçenize ve zevkinize uygun bir araç kiralayarak şehirde konforlu bir gezintiye çıkabilirsiniz. Üstelik tarihe yolculuğunuz ardından şehrin doğal anıtı olarak kabul edilen Otlukbeli Gölü’nü ziyaret edebilir, yorgunluğunuzu ise şehrin tabiat güzellikleri arasında olan Beytahtı Mesire Yeri’nde doğayla huzurlu bir vakit geçirerek atabilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Araç Kiralama: Tarihe Yolculuk

Erzincan Havalimanı’na inişinizin ardından tarihi ilk çağlara dek uzanan bu şehri vakit kaybetmeden gezebilmek adına araç kiralama hizmetimizden faydalanabilir, zevkinize ve bütçenize uygun bir araç kiralayabilirsiniz. Seyahatinize ilk olarak Urartu antik kentlerinden biri olan Altıntepe Ören Yeri’ni görmekle başlayabilirsiniz. Turizme en çok katkı sağlayan ve Erzincan’ın en önemli tarihi eserlerinin başında yer alan bu kentte her geçen gün arkeolojik kazılar sayesinde yeni eserler gün yüzüne çıkarılmaktadır. Ören yerindeki eserler arasında kale duvarları, tapınak, saray kompleksi ve mezarlar bulunmaktadır. Tüm bu tarihi gerçeklikle keyifli bir vakit geçirebilirsiniz.

Erzincan Havaalanı Oto Kiralama: Şehrin Tabiat Güzellikleri

Tarihi yolculuğunuzun ardından bir sonraki uğrak yeriniz şehir merkezine 15 km uzaklıkta bulunan Beytahtı Mesire Yeri olabilir. Erzincan Havaalanı’na ulaştığınızda Tasit.com aracılığıyla şehrin önde gelen oto kiralama firmalarından uygun fiyatlarla kiraladığınız aracınız sayesinde buraya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Huzur veren havası ve dinlendirici doğasıyla Beytahtı Mesire Yeri sık sık uğranan yerler arasındadır. Karasu Nehri kıyısındaki bu mesire yerinde doğayla baş başa hoş vakit geçirebilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Ucuz Araç Kiralama: Şehrin Doğal Anıtı

Seyahatinizde mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerden bir diğeri de Otlukbeli Gölü’dür. Erzincan’ın coğrafyasına güzel bir manzara sunan Otlukbeli Gölü aynı ismi taşıdığı ilçede bulunmaktadır. Göl, maden sularının oluşturduğu traverten seddi bir yapıya sahiptir. Bu özelliğinden dolayı Otlukbeli Gölü doğal anıt olarak nitelendirilmektedir ve koruma altına alınmış bulunmaktadır. Erzincan Havalimanı’na indiğinizde ucuz araç kiralama hizmetimiz sayesinde zevkinize uygun olarak kiraladığınız aracınızla bu doğal anıtı ziyaret edebilir, hoş ve huzurlu vakit geçirebilirsiniz.

Erzincan Havaalanı Rent A Car: Şehrin Keşif Noktası

Erzincan Havaalanı’na uçuş gerçekleştirip de görmeden ayrılmamanız gereken bir diğer yer Refahiye’de bulunan Köroğlu Mağarası’dır. Mağara ismini Köroğlu’nun kır atına ait olduğu düşünülen mağara içindeki izlerden almıştır. Bu nedenle şehrin en merak edilen noktalarından biri olan Köroğlu Mağarası, ilginç oluşumuyla yeni keşifler için ideal bir noktadır. Tasit.com üzerinden Erzincan rent a car hizmetine ulaşabilir, bütçenize uygun olarak kiraladığınız aracınızla mağaraya sıkıntı çekmeden varabilirsiniz. Taş merdivenlerle çıkılan Köroğlu Mağarası içinde kesilmiş taşlarla yapılan oturma bankları da bulundurmaktadır.

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)