Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Erzincan Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Erzincan

22 Nisan 2021

Perşembe 23:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

Erzincan

01 Mayıs 2021

Cumartesi 23:00

İlgili Lokasyonlar

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Talep etmiş olduğunuz lokasyon ve tarihte şu an müsait araç bulunmamaktadır. Sizin için hızlıca tedarikçilerimiz ile görüşüp talep etmiş olduğunuz aracı araştırabiliriz. Size kısa bir süre içinde güzel bir haber vermek için lütfen aşağıdaki form üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

Erzincan bölgesinde 22/04/2021 ile 01/05/2021 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Erzincan Araç Kiralama

  Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Erzincan, Anadolu’nun en eski kültürlerine ev sahipliği yapmıştır. Antik İpek Yolu güzergahındaki Hitit, Urartı, Med, Pers, Hellen, Roma gibi toplumların kalıntılarına sahiptir. Erzincan, antik kalıntılarının yanı sıra mutfağıyla da turizm için bir çekim merkezidir. Erzincan’a yapacağınız seyahatlerde, bölgenin en prestijli rent a car firmalarından araç kiralayabilir ve şehir içinde ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

  Erzincan Araç Kiralama: Doğal Güzellikleri Keşfedin

  Karanlık Kanyon, Erzincan Ilıcası, Kadıgölü, Ekşisu Kaplıcası ve Girlevik Şelalesi Erzincan’ın en önemli ve mutlaka görülmesi gereken doğal güzellikleri arasında yer alıyor. Kemaliye ilçesinde, sarp kayalıklar arasındaki kanyonda birçok doğa sporu yapılabiliyor. 33 derecelik sıcaklığa sahip olan Erzincan Ilıcası’nın 12 kapalı havuzu bulunuyor. Kadıgölü, doğal su kaynaklarıyla beslenerek yeşil bir doğa sunuyor. Yaklaşık 31 derecelik sıcaklığıyla Ekşisu Kaplıcası’nın suları pek çok hastalığa iyi geliyor. İl merkezine 30 kilometrelik bir uzaklıktaki Girlevik Şelalesi’ni ve diğer doğal güzellikleri Tasit.com üzerinden en iyi fiyatlarla kiralayacağınız aracınızla keşfedebilirsiniz. Kaplıcalardan sonra Tuceli Munzur Vadisi Milli Parkı‘nı ziyaret edebilir, Mercan deresindeki nadir alabalık türlerini, benzuvar isimli dağ keçilerini ve ur kekliği gibi yaban hayvanlarını görebilirsiniz.

  Erzincan Günlük Araç Kiralama: Mama Hatun Kervansarayı’na Gezi

  Tarihi ve büyük bir yapı olan Mama Hatun Kervansarayı’nın hangi yıldan kaldığı kesin olarak bilinmiyor; ancak 12. yüzyılın sonlarında inşa edildiği tahmin ediliyor. Yapının restorasyonunda farklı yaklaşımlar gözetildiği için orijinal haline göre oldukça değişmiş de olsa görkeminden bir şey kaybetmiş değil. Tercan ilçesindeki kervansaraya Erzincan kent merkezinden günlük araç kiralama yaparak kolayca ulaşabilirsiniz.

  Erzincan Rent A Car: Altıntepe Ören Yeri

  Erzincan merkezine on beş km uzaklıkta yer alan Altıntepe Ören Yeri, günümüze kadar ulaşabilmiş en sağlam Urartu şehir kalıntılarından biri olmasıyla büyük önem arz ediyor. Kalıntılarda iki kale duvarı, tapınak, mezarlar, evler ortaya çıkarılmış. M.Ö. sekizinci yüzyıla ait olan bu kalıntılar arasında madeni eşyalar ve duvar resimleri de bulunuyor. Altıntepe, arkeolojik gezileri seven kişiler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir istikamettir. Ören yerine, şehrin en güvenilir rent a car firmalarından kiralayacağınız aracınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Erzincan Online Araç Kiralama: Erzincan Melik Gazi Türbesi

  Mengücek Beyliği döneminden kalan Melik Gazi Türbesi, Kemah’ın kuzeybatısında, kayalık bir arazi üzerinde konumlanıyor. Planı sekiz köşeli olan bu yapı, yüksek bir tepede yer alması nedeniyle de mutlaka görülmesi gereken tarihi bir değer olarak görülüyor. Türbe içinde beş adet mezar yer alıyor. Kemah’a ulaşımın rahat bir şekilde sağlanabilmesi için Tasit.com’un online araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  Loading
  Yükleniyor..

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)