En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Diyarbakır Havalimanı

27 Mart 2017

Pazartesi 08:15

Dönüş Yeri Lokasyonu

Diyarbakır Havalimanı

05 Nisan 2017

Çarşamba 08:15

İlgili Lokasyonlar

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

Diyarbakır Havalimanı bölgesinde 27/03/2017 ile 05/04/2017 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama

  Diyarbakır, Mezopotamya ve Anadolu medeniyetlerinin geçiş bölgesinde yer almış, tarihi çok eski devirlere dayanan bir şehirdir. Müzeler, ören yerleri, surlar, köprüler, cami ve kiliseler, hanlar, kervansaraylar, çarşılar ve daha nice yapıyı barındıran Diyarbakır’da her adımda tarihin izlerine rastlayabilirsiniz. Hava yolu ile ulaşım sağlayabileceğiniz Diyarbakır’a uçuşlarınızdan sonra kültürel ve tarihi mirasa vakit kaybetmeden tanıklık etmek için online araç kiramala hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama: Tarihe Yolculuk

  Tarihe ilgi duyuyorsanız şehir gezintinize Çin Seddi’nden sonraki en uzun surlar olan Diyarbakır surlarını ve Malabadi Köprüsü’nü ziyaret etmekle başlayabilirsiniz. Tarihi metinlerden anlaşıldığı üzere son yıllara kadar kentin “yönetim merkezi” olarak işlev gördüğü anlaşılan İçkale bir sonraki rotanız olabilir. Böyle bir seyahat için en prestijli araç kiralama firmalarının SUV veya 4×4 arazi araçlarını kiralayabilirsiniz. Uçuş öncesi online araç kiralama hizmetimizden yararlanarak alana vardığınızda vakit kaybetmeden şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

  Diyarbakır Havalimanı Günlük Araç Kiralama: Şehre Has El Sanatları

  El sanatları içerisinde kuyumculuk, ipekçilik ve bakırcılığın önde geldiği Diyarbakır’da bu zanaat kolları turistler tarafından oldukça ilgi çekmektedir. Hasır bilezik, kişmiş gerdanlık, gümüş işlemeli nalın ve çekmeceler en çok beğenilen ürünler arasında yer alır. Siz de bu el işçiliklerini görmek için Tasit.com aracılığıyla Diyarbakır’ın önde gelen günlük araç kiralama firmalarından zevkinize ve bütçenize en uygun araçları seçebilir, bu geleneksel ürünleri ustalarının elinden satın alabilirsiniz.

  Diyarbakır’da Rent A Car: Şehrin Muazzam Lezzetleri

  Binlerce yıldır farklı halkların iç içe yaşadığı Diyarbakır’da bu kültürlerin bileşiminden meydana gelen yemek kültürü de bir hayli zengindir. Araç kiralama hizmetimiz sayesinde şehrin en güvenilir Diyarbakır rent a carfirmalarının araçlarını kiralayarak keyifli bir şehir turunun ardından lezzet duraklarına uğrayabilirsiniz. Diyarbakır’da olup da ciğer kebabının tadına bakmadan şehirden ayrılmamanızı tavsiye ediyoruz. Cartlak kebabı olarak da anılan bu enfes yemeğin ardından tereyağıyla tadı zenginleştirilmiş, antep fıstıklı burma kadayıfla ziyafetinizi güzelce sonlandırabilirsiniz.

  Diyarbakır Havaalanı Ucuz Araç Kiralama: Şehrin Tarihi Kaplıcaları

  Diyarbakır’ın Hani ilçesine 3 km mesafe uzaklıkta bulunan Hani kaplıcaları, diğer adıyla Anakaris Suyu, milattan öncesine dayanan tarihi ve çeşitli hastalıklara iyi geldiği düşüncesiyle yılda 10 binden fazla kişinin ziyaret ettiği antik  bir kaplıcadır. Hani Kaplıcaları ve civarındaki bölge doğal sit alanı olduğundan, konaklama alanları kaplıcaya biraz uzak kalır.

  Havalimanına inmeden önce ucuz araç kiralama seçeneklerimizden yararlandığınız takdirde şehri gezerken bu tip uzun yol ve mesafelerde ulaşım problemini çözerek, rahat bir gün geçirebilirsiniz.

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)