En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Çanakkale Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Çanakkale Havalimanı

31 Mart 2017

Cuma 19:30

Dönüş Yeri Lokasyonu

Çanakkale Havalimanı

09 Nisan 2017

Pazar 19:30

İlgili Lokasyonlar

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

Çanakkale Havalimanı bölgesinde 31/03/2017 ile 09/04/2017 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Çanakkale Havalimanı Araç Kiralama

  Çanakkale, yüzyıllar boyunca farklı medeniyetlerin egemenliğinde kalmış, bunun sonucunda da mimarisinden kültürüne, yaşam tarzından yiyecek ve içeceğine kadar çok çeşitli bir kültüre sahip olan şehirlerin başında gelir. Çanakkale’ye yaptığınız ziyaretlerinizde Çanakkale havalimanı araç kiralama hizmetimizle online olarak kolayca araç kiralayabilir, havalimanına indiğinizde araç bulma telaşı yaşamadan seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

  Çanakkale Havalimanı  Çanakkale Rent A Car: Efsaneler Diyarı Gelibolu

  Çanakkale ve İstanbul Boğazları’nın, Avrupa ile Asya kıtaları arasında adeta köprü görevine sahip olması tarih boyunca pek çok devletin Çanakkale ve İstanbul ile ilgilenmesine neden olmuştur. Çanakkale deniz ve kara savaşları da bu bölgenin en önemli lokasyonu olan Gelibolu Yarımadası’nda meydana gelmiştir. Tarihi yarımada efsanelere konu olacak kahramanlıklara sahne olmuştur. Çanakkale’ye yolu düşen herkesin mutlaka gezip görmesi gereken bu tarihi bölgeyi Çanakkale rent a carhizmetimiz aracılığıyla kiralayabileceğiniz araçlarla ziyaret edebilirsiniz. Uçağınızdan iner inmez havaalanı araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  Çanakkale Günlük Araç Kiralama: Şehitlere Saygı Duruşu

  Milli Mücadele ruhunun alevlendiği Türkiye’nin en önemli noktalarından biri olan Çanakkale’de şüphesiz ki en önemli nokta Şehitler Anıtı’dır. Ziyaret sırasında o günlerin acısını ve şiddetini yaşamamak elde değildir. Günlük araç kiralama hizmetinden yararlanarak uygun fiyatlı seçenekler sayesinde gezinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz.

  Çanakkale Lüks Araç Kiralama: Troia Festivali

  Çanakkale’de her yıl, halkın büyük bir coşkuyla kutladığı Troia Festivali düzenlenir. Uluslararası boyutta gerçekleşen bu festivalde müzikten tiyatroya, söyleşilerden sergilere kadar pek çok etkinlik düzenlenir. Bir hafta boyunca süren bu festivalin güzelliklerinden yararlanmanız için havalimanı rent a car seçeneklerimiz arasından lüks araç kiralama hizmetimizi tercih edebilir, etkinliklere lüks araçlarınız eşliğinde ulaşabilirsiniz.

  Ucuz Araç Kiralama: Doğa ile İç İçe Onlarca Etkinlik

  Çanakkale’de hangi ilçede olursanız olun katılabileceğiniz bir etkinlik bulabilirsiniz. Çan ilçesinde, belediye ve dağcılık kulüpleri tarafından düzenlenen doğa yürüyüşlerine katılabilir ya da hayvan panayırında hoşça vakit geçirebilirsiniz. Eceabat ilçesinde Domates Festivali her yıl yüzlerce insanı ağırlamaktadır. Geyikli’de Zeytin Festivali, Gelibolu’da Sardalya Festivali ya da Gökçeada’da Film Festivali ziyaretinizi daha keyifli hale getirecek etkinliklerden sadece bazılarıdır. Farklı etkinlikler için şehri dolaşırken ucuz araç kiralama hizmetimiz sayesinde maliyetinizi azaltır, istediğiniz bölgeye konforlu ve rahat bir şekilde ulaşırsınız. Havalimanı keşmekeşliğinden de kiralık aracınız sayesinde uzaklaşırsınız.

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)