En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Burdur Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Burdur

16 Ağustos 2018

Perşembe 21:30

Dönüş Yeri Lokasyonu

Burdur

25 Ağustos 2018

Cumartesi 21:30

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Talep etmiş olduğunuz lokasyon ve tarihte şu an müsait araç bulunmamaktadır. Sizin için hızlıca tedarikçilerimiz ile görüşüp talep etmiş olduğunuz aracı araştırabiliriz. Size kısa bir süre içinde güzel bir haber vermek için lütfen aşağıdaki form üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

Burdur bölgesinde 16/08/2018 ile 25/08/2018 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Burdur Araç Kiralama

  Yaklaşık dokuz bin yıllık geçmişe sahip olan Burdur’da; tarihi eserleri, ören yerlerini ve doğanın oluşturduğu muhteşem manzarayı araç kiralama yöntemiyle ekonomik ve konforlu bir biçimde gezip görebilirsiniz. Burdur’da Göller Yöresi’nde çok sayıda bulunan höyük, tümülüs, antik kent ve ören yerlerini gezmek veya kentteki işlerinizi takip etmek için araç kiralama servisimizden yararlanabilirsiniz.

  Rent A Car: Göller ve Yaylalar

  Çevresinde 85 kuş türü yaşayan, bu anlamda dünyanın önemli sulak alanlarından biri olan Burdur Gölü; Yeşilova ilçesine 6 km uzaklıktaki Salda Gölü; av ve yaban hayatı koruma alanı olan Karataş Gölü; içinden yayın balığı avlanan Gölhisar Gölü gibi birçok gölün birbirine yakın mesafelerde sıralandığı bölgede özgürce gezebilmek, istediğiniz kadar mola verip kafeteryalarda içeceğinizi yudumlayarak doğanın keyfini çıkarabilmek, kiralayacağınız araçla daha kolay olabilir. Burdur’un en güvenilir rent a car firmalarından online olarak araba kiralayabilirsiniz. Ayrıca ilkbahar ve yaz aylarında yörüklerin çıktıkları Ağlasun Akdağ Yaylası, Bucak Kestel Yaylası, Kemer Akpınar Yaylası, Böğrüdelik Yaylası ve Aziziye Yaylası’nı kiralayacağınız SUV araçla rahatlıkla gezebilirsiniz. Burdur’un bir diğer özelliği ise çevresindeki şehirler. Antalya’ya bir buçuk saatlik uzaklıkta olan Burdur’dan kiraladığınız aracınızla günübirlik gidip gelebilir denizin ve güneşin tadına varabilirsiniz.

  Burdur Araç Kiralama: Kültür Mirası Tarihi Eserler

  Doğu Akdeniz’in tarihsel olarak en eski eserlerini barındıran Burdur’da günlük araç kiralama servisimizi kullanarak tarihe yolculuk yapabilirsiniz. Burdur Arkeoloji Müzesi’ni gezdikten sonra, eski uygarlıklarla ilgili bilgi edinip bu uygarlıkların yaşadığı ören yerlerini tek tek gezmenizi öneririz. İslam uygarlıklarının eserlerini de bulabileceğiniz şehirde, Osmanlı mimarisini yansıtan Taşoda, Çelikbaşlar Konağı, Baki Bey Konağı gibi mimari yapılar da görülmeye değer kültür miraslarıdır.

  Ucuz Araç Kiralama: İnsuyu Mağarası ve Sagalassos Antik Kenti

  Burdur’a işiniz dolayısıyla geldiğinizde düz ya da otomatik vites olmak üzere farklı araba modellerinden istediğinizi ucuz araç kiralama servisimizden faydalanarak kullanabilirsiniz. Eğer vaktiniz olursa kiraladığınız aracınızla İnsuyu Mağarası’ndaki sarkıt ve dikitleri, gölcükleri, yeraltı sularını; Sagalassos Antik Kenti’ndeki muhteşem mimariyi uygun fiyata ve ulaşım sorunu yaşamadan gezebilir, yol üzerindeki şirin restoranlarda alabalık ve süzme yoğurt tadabilirsiniz.

  Lüks Araç Kiralama: Safari Keyfi

  Burdur’un sayısız tarihi eserlerini, ören yerlerini, mağaralarını ve göllerini gezmek isterseniz Tasit.com aracılığıyla kiralayacağınız lüks araçlarla konforlu bir şekilde şehri gezebilir veya 4×4 arazi araçlarıyla safari keyfi yapabilirsiniz. Günün sonunda nefis bir Burdur şiş ve yine bu yöreye özgü ceviz ezmesi tatlısı tadabilirsiniz.

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)