Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Bingöl Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Bingöl Havalimanı

08 Haziran 2020

Pazartesi 07:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

Bingöl Havalimanı

17 Haziran 2020

Çarşamba 07:00

İlgili Lokasyonlar

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Talep etmiş olduğunuz lokasyon ve tarihte şu an müsait araç bulunmamaktadır. Sizin için hızlıca tedarikçilerimiz ile görüşüp talep etmiş olduğunuz aracı araştırabiliriz. Size kısa bir süre içinde güzel bir haber vermek için lütfen aşağıdaki form üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

Bingöl Havalimanı bölgesinde 08/06/2020 ile 17/06/2020 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Bingöl Havalimanı Araç Kiralama

  Doğu Anadolu Bölgesi’nin güzel illerinden biri olan Bingöl; Hitit, Urartu ve Roma gibi önemli birçok uygarlık ve imparatorluğa ev sahipliği yapmıştır. Bingöl’e hava yoluyla gelmeye karar verdiyseniz, araç kiralama hizmetini kullanarak kiralamak istediğiniz tarih ve yerde müsait olan tüm kiralık araçları görebilir ve bu araçlardan bütçenize uygun olanını kiralayarak havalimanından istediğiniz zaman teslim alabilirsiniz.

  Bingöl Havalimanı Araç Kiralama: Kaleler ve Mağaralar

  Bingöl şehrinin tarihi dokusunu ve geçmişten taşıdığı izleri keşfetmek için, online araç kiralama hizmetinden yararlanarak lüks veya ekonomik bir araç kiralayabilir ve aracınızı havalimanından teslim alarak rahat bir şekilde yolculuk edebilirsiniz. İlk olarak Urartu Dönemi’ne ait Sentarius Kalesi, Pers kralının kızına yaptırdığı söylenen Kral Kızı Kalesi ve Kiğı Kalesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Daha sonra ise; Kiğı ilçesindeki Çiçektepe Köyü Mağarası, Murat Nehri kıyısında sarp bir kayanın üzerinde bulunan Zağ Mağarası, Yayladere ilçesinde bulunan ve oyma sanatı ile süslenmiş olan Kalkanlı Köyü Mağaraları ve son olarak Karlıova ilçesinde bulunan Cilalı Taş ve Tunç Devrine ait kalıntıların bulunduğu Kübik Mağarasını gezebilirsiniz.

  Bingöl Havaalanı Günlük Araç Kiralama: Bingöl’de Güneşin Doğuşu

  Dünyada güneşin doğuşunun en güzel izlenebileceği yerlerden biri olan, Bingöl’ün Karlıova ilçesinde bulunan Bingöl dağlarına ulaşmak için günlük araç kiralama servisinden bütçenize uygun bir arazi aracı kiralayabilirsiniz. Aracınızı havaalanından teslim alır almaz bu tepeye rahat bir şekilde yolculuk yapabilir ve burada manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Dağın zirvesine giden yol asfalt olmadığı için yolculuk kısmen zorlayıcı olabilir ancak arazi aracı kiraladıysanız tepeye kolaylıkla çıkabilirsiniz. İnanılmaz bir atmosferi olan tepeye vardığınızda ise kendinize oturacak bir yer bulup güneşin doğuşunu bekleyebilirsiniz.

  Bingöl Havalimanı Rent A Car: Yüzen Ada

  Bingöl’deki doğal güzelliklerden biri olan yüzden ada keşif turunuzda yer alabilecek duraklardan biridir. Solhan ilçesine bağlı Hazarşah Köyü’nde bulunan bu doğa harikası adacıkları ziyaret etmek için, araç kiralama hizmetini kullanarak en güvenilirBingöl rent a car firmalarının araçlarından birini kiralayabilir ve aracınızı havalimanından teslim alarak köye doğru yola koyulabilirsiniz. Etrafı dağlarla çevrili bir alanda bulunan krater gölünün üzerindeki yüzen adalar, yörede yaşayan halk tarafından keşfedilmiştir. Gölün ortasında birbirinden bağımsız ve üzerine çıkıldığında bir sal gibi yavaşça her tarafa hareket edebilen üç ada bulunmaktadır. Ayrıca bu adaların üzerinde suda yetişen çeşitli bitkiler ve birkaç ağaç bulunmaktadır.

  Bingöl Havaalanı Araç Kiralama: Yöresel Lezzetlerin İzinde

  Bingöl mutfağının birbirinden farklı ve leziz yemeklerini denemek istiyorsanız, araç kiralama servisini kullanarak kiralayıp istediğiniz tarih ve yerde havaalanından teslim aldığınız araçla şehrin sokaklarında keşfe çıkabilirsiniz. Büyük çoğunluğu kırsal kesimde yaşayan halk yemeklerini ayran, süt, et, bulgur, çökelek ve mevsim bitkileri gibi tarımsal ve hayvansal ürünlerden yapmaktadır. Aracınızla şehri keşfederken, kendine has isimleri olan leziz yemeklerden sorina pel, tutmaç çorbası, keldoş, mastuva gibi yöre mutfağının başlıca tatlarını deneyebilirsiniz.

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)