En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Bayburt Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Bayburt

21 Eylül 2017

Perşembe 14:15

Dönüş Yeri Lokasyonu

Bayburt

30 Eylül 2017

Cumartesi 14:15

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Bayburt bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 1 firma 1 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

Bayburt için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Bayburt Araç Kiralama

Bayburt, Doğu Anadolu ile Karadeniz’i birbirine bağlayan tarihi İpek Yolu’nun Erzurum-Trabzon ayağı üzerindedir. Evliya Çelebi ve Marco Polo’nun yollarını arşınladığı, tarihi milattan önce 3000’lere kadar uzanan şehir, güzelliğini anlamlı kılan Çoruh Nehri ile hayat bulur.Karadeniz’i köşe bucak gezmek isteyenlerin uğramadan geçemeyeceği Bayburt, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile görenleri kendisine hayran bırakır. Müzeleri, ören yerleri, camileri, türbeleri, hanları ve hamamları ile sizi zaman içinde yolculuğa çıkaracak şehrin keyfini doyasıya çıkartmak için en güvenilir Bayburt araç kiralama firmalardan aracınızı beğenebilir, yola güvenle koyulabilirsiniz.

Bayburt Rent A Car : Şehrin Tadına Varın

Bayburt’un rent a car hizmeti veren güvenilir araç kiralama firmalarından kiralayacağınız ekonomik araç ile tarihi mekanları gönlünüzce ziyaret edebilirsiniz. Akşar Korgan Köprüsü (Meliğin Köprüsü), Bayburt Ulucamii, Bayburt Evleri, Ahmedi Zencan Türbesi (Kümbet), Şehit Osman Türbesi, Ferahşat Bey Camii, Bayburt Kalesi sizi tarihin derinliklerine doğru uzun bir yolculuğa çıkaracaktır. Bayburt’un komşusu Erzurum tarihi yapılar bakımından da oldukça zengin bir şehirdir. Bayburt’a yaptığınız ziyaret sonrası Erzurum’ada uğrayarak Çifte Minareli Medreseyi, Yakutuye Medresesini ve Selçuklu’dan kalma bir çok tarihi yapıyı yakından görebilirsiniz.

Bayburt Günlük Araç Kiralama : Doğal Güzellikleri Keşfedin

Bayburt’ta en prestijli oto kiralama firmalarından günlük araç kiralama imkanına sahip olabilir, her gün başka bir doğal güzelliği keşfe çıkabilirsiniz. Masat vadisinin güneyinde yer alan Helva Köyü Buz Mağarasını, doğu Karadeniz’in en büyük mağarası olan Çimağıl Mağarasını ve kayaya oyulmuş galeriler ve tonozlu odalardan oluşan Aydıntepe Yeraltı Şehrini görmeye gidebilirsiniz. Misafirlerine huzurlu anlar yaşatan Sırakayalar Şelaleleri de güzelliğiyle sizi büyüleyecektir.

Bayburt Online Araç Kiralama : Bayburt’un Yöresel Tatları

Bayburt’un yöresel lezzetleri daha ziyade una bağlı yemekler ile etli yemeklerden oluşurken sebze yemekleri ve zeytinyağlılar ikinci planda kalır. Tasit.com üzerinden yapacağınız online araç kiralama işlemi ile Bayburt’un yöresel lezzet duraklarına kolayca ulaşabilirsiniz. Kara pancar, ekşi lahana, galacoş, kesme çorbası, lor dolması, süt böreği, tatlı çorba, tel helvası, yalancı dolma ve herse, en seçkin mekanlarda damak zevkinize hitap etmek için beğeninizi beklemektedir.

Bayburt Ucuz Araç Kiralama : Kültür Mirası Dede Korkut

Size ucuz araç kiralama imkanı sunan Tasit.com farkı ile kiralayacağınız 4×4 araç ile Bayburt’un 39 km güney doğusunda bulunan Masat köyünün çıkışında, yapım stili ve mimari tarzı ile sizi kendine hayran bırakacak türbeyi ziyaret edebilir, Dede Korkut’un dolaştığı diyarların manevi havasını yaşayabilirsiniz. Dede Korkut ziyaretinden sonra Erzincan Melik Gazi Türbesi‘de kesinlikle ziyaret edilmesi gerekir.

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)