En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Batman Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Batman Havalimanı

15 Nisan 2018

Pazar 21:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

Batman Havalimanı

30 Nisan 2018

Pazartesi 21:00

İlgili Lokasyonlar

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Batman Havalimanı bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 1 firma 3 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

Batman Havalimanı için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Batman Havalimanı Araç Kiralama

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin tarih kokan şehirlerinden biri olan Batman, Dicle’nin aktığı topraklarda zengin tarihi geçmişini koruyan bir şehrimizdir. Hasankeyf Antik Kenti ve tarihi manastırlarıyla şehir, yerli yabancı birçok turisti ağırlar. Batman Havalimanı’na vardığınızda şehri vakit kaybetmeden gezebilmek için Tasit.com’un sunduğu avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Uçuş öncesi ekonomik fiyatlarla zevkinize uygun bir araç kiralayarak havaalanında araç kiralama işlemleriyle uğraşmadan, rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.

Batman Havalimanı Araç Kiralama: Dicle Nehri Üzerinde Tarihi Bir Yapı

Batman’da görmeniz gereken yerlerin başında Hasankeyf Ören Yeri gelmektedir.Çok eski bir yerleşim alanı olan Hasankeyf, barındırdığı kanyonlar, vadiler ve tüm tarihi kalıntılarıyla turistler tarafından oldukça ilgi çekmektedir. Bizanslılar tarafından inşa edildiği bilinen Hasankeyf Kalesi’nin yanı sıra, kalenin arkasında yer alan Yol Geçen Hanı en çok ziyaret edilen noktalardan birisidir. Doğal bir mağara oluşumu olan bu han, eski dönemlerde insanlar tarafından ulaşım için kullanılmıştır.

Uçuş öncesi Batman Havalimanı araç kiralama hizmetimizden online olarak yararlanarak Hasankeyfe kolayca ulaşabilirsiniz. Kiraladığınız aracı havalaanına inişinizin ardından belirttiğiniz saatte teslim alarak zaman kaybetmeden yola koyulabilirsiniz.

Batman Havaalanı Oto Kiralama: Şehrin Tarihi Köprüleri

Batman Havaalanı oto kiralama hizmetimiz aracılığıyla online olarak zevkinize uygun bir araç kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız aracınızla yapacağınız seyahatinizde rotalarınız arasına tarihi köprüleri de eklemenizi tavsiye ederiz. Batman’ın tarihine ışık tutan Memikan Köprüsü bunların arasında ilk sırada yer almaktadır. 6. yüzyılda Müslümanların bölgeye hakimiyeti sırasında yapıldığı düşünülen köprü, tarih boyunca ticari ilişkileri sağlayan stratejik bir nokta olmuştur. Bu köprünün yanı sıra, Malabadi Köprüsü ve mimari eserlerden biri olan On Kemerli DDY Köprüsü de görülmesi gereken tarihi köprüler arasındadır.

Batman Havalimanı Ucuz Araç Kiralama: Şehrin Manastırları

Görmeniz gereken tarihi kalıntılardan bir diğeri Mor Aho Manastırı’dır. İnşaatında moloz taş, yöresel kesme taş ve sönmüş kireç kullanılmış olan Mor Aho Manastırı, cemaatin bölgeyi terk etmesiyle bir daha kullanılmamıştır. Günümüzde her ne kadar harap bir durumda olsa da Batman gezisine dahil edilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Mor Aho Manastırı gibi, Mor Kiryakus Manastırı da köklü tarihiyle ziyaret edilmesi gereken yapılar arasındaki yerini korumaktadır. Hasankeyf’e 10 km mesafede bulunan bu yapılara Batman Havalimanı’na varmadan önce online olarak ucuz araç kiralama hizmetimizden yararlanarak, ekonomik fiyatlarla kiraladığınız aracınız sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Batman Havaalanı Rent A Car: Şehre Has Lezzetler

Batman gezinize son vermeden önce bölgenin yöresel tatlarına mutlaka bakmanızı öneririz. Temel besin kaynaklarını oluşturan et ve süt ürünleri ile hamur  işlerinden oluşan yemekler yöre mutfağının temelini oluşturmaktadır. Bulgur ve kuşbaşı etten yapılan Batman usulü kütülk mutlaka tadına bakmak isteyeceğiniz doyurucu lezzetlerden birisidir. Yoğurtlu leben, hevran, tandır ekmeği, Şam böreği ve bumbar diğer meşhur lezzetler arasında bulunmaktadır. Uçuş öncesi, online olarak kiraladığınız aracınızı Batman Havaalanı’na vardıktan sonra teslim alabilir, Batman rent a car hizmetimizden faydalanarak bütçenize ve zevkinize uygun olarak kiraladığınız aracınızla yapmış olduğunuz keyifli seyahatinize kendinize bu muazzam yemeklerle bir ziyafet çekerek son verebilirsiniz.

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)