Ücretsiz İşyeri AçAraç Sat
Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından anında teklif al, aracını hemen nakite çevir!

Hemen Sat
Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Tasit.com Araç Üyeliği

Otomobil kullanmanın yeni yolu!

Taahhüt yok! Teminat yok! İstediğin aracı kullan, istediğin zaman iptal et.

Araçları Gör

Neden Üye Olmalıyım?

Taahhüt ve Teminat Yok

Sigorta ve Vergi Yok

Bakım-Onarım Masrafı Yok

Her Ay Araç Değiştir veya İptal Et

Diğer Yöntemlerden Ne Farkı Var?

Yıllık Değer Kaybı
Kredi Faiz Masrafı
Sigorta/Kasko Masrafı
Tamir Bakım Masrafı
Vergi Masrafı
Teminat Bedeli
Taahhüt
Her Ay Araç Değiştirebilme Imkanı
7/24 Yol Yardımı
ARAÇ SATIN ALMAK
1.100 TL
830 TL
600 TL
200 TL
125 TL
YOK
YOK
YOK
YOK
TASIT.COM ARAÇ ABONELİĞİ
YOK
YOK
YOK
YOK
YOK
YOK
YOK
VAR
VAR
FİLO
KİRALAMA
YOK
YOK
YOK
YOK
YOK
23.000 TL
VAR
YOK
VAR

*Örnek hesaplamada Renault Clio 1.5 DCi EDC Touch model sıfır KM araç fiyatı 138.000 TL, kredi tutarı 48 ay vade ile 96.000 TL ve faiz oranı 1,25 olarak baz alınmıştır

Nasıl Çalışır?

Aylık üyelik nasıl çalışır?

Kampanyalar

Aylık üyelik nasıl çalışır?

Kullanıcı Yorumları

Tasit.com dan 10 aylik araç kiraladım, hem aracı ihtiyacım kadar kullandim hemde kasko masrafı ödemedim.

Serdar KAVLAKOĞLU

Araç almayı düşünürken kredi faizinin tutarının yarı fiyatına 12 aylık araç kiraladım.

Nuri BAGIRGAN

Satışçı arkadaşlara ihtiyacımız kadar araç kiraladık, teminat da ödemedik taahütle de ugrasmadık.

Adil ERBAS

Sıkça Sorulan Sorular

Tasit.com üzerinden online kiraladığınız aracı teslim alırken Sürücü belgeniz (Ehliyet), Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınız, kredi kartınızı yanınızda bulundurmak zorundasınız.

Eğer araç kiralama rezervasyonunuzda ek sürücü seçeneğini tercih etmişseniz, ek sürücüye ait Sürücü Belgesi (Ehliyet) ve T.C. Kimlik kartı ve ek sürücünün de yanınızda olması gereklidir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değilseniz uluslararası geçerliği olan Pasaport ve yaşadığınız ülkeden almış olduğunuz Sürücü Belgesini yanınızda bulundurunuz.

Provizyon yanlızca kredi kartına uygulanır ve uygulanan bankanın işlem süresine göre blokeniz kartınızdan kaldırıldıktan sonraki süreç değişebilir. Provizyon kredi kartı limitinize belirtilen miktarda bloke uygulanmasıdır, çekim değildir. Kiralama firması provizyonu kartınızdan kaldırdıktan sonra farklı olarak yapabileceği ya da işlemi hızlandıracağı herhangi bir durum söz konusu değildir. Bu sebeple bankanızla iritibat halinde olup bloke olan limit kredi kartınıza limit olarak yansımış mı kontrol etmeniz gerekmektedir.

Nakit depozito kabul edilmez.

Banka kartları kredi kartı yerine geçmediği için maalesef kabul edilmiyor.Sadece kredi kartına bloke uygulanabilir.

Aylık kiralama ücreti 30 gün üzerinden hesaplanır, bu sebeple günlük kiralamaya göre daha uygundur. Erken iade talep edildiğinde kullanıcı günlük fiyat üzerinden ödemeyi yapmayı kabul eder.

Yasal olarak yakınınız dahi olsa bir başka kişinin kredi kartını kiralama esnasında kesinlikle kullanamazsınız. Ancak online ödeme bankanızın 3d güvencesi ile yapılabilir, provizyon uygulanırken kesinlikle kabul edilemez.

Yurt dışında yaşayan kullanıcıların araç kiralayabilmesi için son 3 ay içerisinde ülkeye giriş yapmış olması şarttır. Pasaportunda bulunan ülkeye giriş kaşesini ibraz etmek durumundadır. Kullanıcının en az 23 yaş ve 2 yıllık ehliyet sahibi olması gerekiyor. Şahsi kredi kartı olmak zorundadır. Ehliyeti mutlaka uluslararası ya da Latin Alfabesi ile yazılmak zorundadır.

Kiralık araç ile herhangi bir kaza durumunda mutlaka gerekli raporları tutmanız ve firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kaza durumunda olay yeri resimleri, karşı tarafın ehliyeti,ruhsat fotokopisi,kaza tutanağının aslı ve polis raporu mutlaka tutulmalıdır. Aksi durumda hasar bedelini ödemek durumunda kalırsınız.

Kiraladığınız araç teslim gününde gecikme olursa bu günler için ödeme yapmak zorundasınız. Ayrıca aracı uzatma yaptığınızı ve daha uzun bir süre için sizde kalacağını önceden bildirmediğiniz için yasal yaptırımlar ile karşılaşabilirsiniz. Kiraladığınız araç teslim saatinde gecikme olursa, artı bir gün ödemek zorunda kalabilirsiniz. Unutmayalım ki aracı teslim alırken geç teslim almamızdaki sebeplerin çoğu bir önce ki müşterinin aracı yeterli vakitte getirmemiş olmasıdır.

Kiralanan aracı sadece asıl sürücü ya da ek sürücü teslim edebilir. Bunun dışında herhangi bir yakınımız, arkadaşımız ,akrabamız ya da çalışanımız teslim edemez. Sebebi ise KABİS sistemine kayıtlı olmayan araç plakası ve sürücülerin emniyet tarafından trafik çevirmesine girdiğinde çok ağır ceza yaptırımları ile karşı karşıya kalmasıdır. Bu sebep ile on binlerce lira cezayı ödemek durumunda kalmamak için kurallara uymanızı rica ederiz.

Dilediğiniz şekilde her ay farklı araç ya da farklı firmadan kiralama yapabiliyorsunuz. Uzun dönem kiralamanın tam aksine, dilediğiniz ay aracınızı değiştirebiliyorsunuz. Kiraladığınız aracın kullanım süresi 1 ay olduğu için sonrasında herhangi bir bağlayıcılığı olmuyor. Farklı araç kullanmak ve tecrübe etmek isteyebilirsiniz. Bu konuda uzman ekiplerimiz sizlere daha fazla seçenek sunmak için dilediğiniz zaman değişim için yardımcı olacaktır.

Dilerseniz sadece 1 ay kiralayıp aracı teslim edebilirsiniz, dilerseniz yıllık kiralayabilirsiniz. Bu süre tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda ilerliyor.

Araçlar firmalarımızın vale yoğunluğuna göre ücret karşılığında kullanıcıların adreslerine teslim edilebilir. Veya merkezi bir lokasyonda buluşma karşılama olarak hizmet verilir. Erken rezervasyon yaparsanız bu durum çok kolaylaşır.

Araçlar kısa dönem kiralamada kullanılan ve kilometreleri 0 ile 100.000 arasındadır. Kiraladığınız aracın kilometresi 10.000 km de de olabilir, 50.000 kilometre de de. O dönem firmanın filosuna yeni katılmış sıfır bir araç bile olabilir. Bu durum tamamen değişken fakat Tasit.com’ un anlaşmalı olduğu firmalar 100.00 kilometrenin üzerinde araç kiraya veremez.

Maalesef kiralık araçlarla yurt dışına çıkılması yasaktır.

Tüm araçların kilometre limiti bulunuyor, sınırsız kilometre ile araç kiralanmamaktadır.

Maalesef sizin için rezervasyon oluşturulup araç temizliği sağlanacağı için ve tüm fiyatlar sadece tasit.com anlaşmasına özel sunulabildiği için ödemenin rezervasyon esnasında yapılması zorunludur.

Faturanızın hangi firma ya da birey üzerine kesilmesini istiyorsanız rezervasyon esnasında bunu mutlaka belirtmelisiniz. Aksi durumda kiralama bittikten sonra bilgiler değiştirilemez.

loading
Form Gönderiliyor

İsteğiniz Başarıyla İletildi.

En kısa sürede sizi 0544 914 2725 numaralı telefondan arayacağız.

İsteğiniz Başarıyla İletildi.

Formu doldur, teklif al

ARAÇ BİLGİLERİ
loading

Lutfen Boş Alan Bırakmayınız.

1/2 Devam Et
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Lutfen Boş Alan Bırakmayınız.

SMS Doğrulama

0 544 604 1748

Değiştir
Telefonunuza doğrulama kodu gönderildi
Telefonunuza gelen 6 haneli doğrulama kodunu girin.
Loading
Yükleniyor..