Ücretsiz danışma hattımız

+90 850 811 25 40
GÜN
148TL
AY
4.428TL
Renault Traffic aylık araç kiralama

Renault Traffic

9 Kişilik

Dizel,

Düz Vites

HEMEN KİRALA
GÜN
156TL
AY
4.662TL
Mercedes-Benz aylık araç kiralama

Mercedes-Benz

VITO

Dizel, Düz Vites

Aylık 3.500 KM Kullanım

HEMEN KİRALA
GÜN
80TL
AY
2.378TL
Nissan QASHQAI aylık araç kiralama

Nissan QASHQAI

Otomatik

Dizel & Benzin

Seçenekleri

HEMEN KİRALA
GÜN
57TL
AY
1.700TL
Renault Fluence aylık araç kiralama

Renault Fluence

Orta Sınıf Araç için

Kaçırılmayacak Fırsat

Dizel, Düz Vites

HEMEN KİRALA
GÜN
42TL
AY
1.254TL
Renault Symbol aylık araç kiralama

Renault Symbol

Ekonomik Sınıf Araç

Dizel & Benzin seçenekleri

Aylık 3500 KM Sınırı

HEMEN KİRALA
GÜN
42TL
AY
1.254TL
Ekonomik Araçta aylık araç kiralama

Ekonomik Araçta

Fırsat

Günlüğü 42 TL' den

Hyundai i20' ler

HEMEN KİRALA
GÜN
53TL
AY
1.576TL
Fiat Egea aylık araç kiralama

Fiat Egea

Orta Sınıf Araç

Dizel & Benzin seçenekleri

Aylık 3500 KM Sınırı

HEMEN KİRALA
GÜN
122TL
AY
3.636TL
Mercedes-Benz aylık araç kiralama

Mercedes-Benz

C 180

Benzin, Otomatik Vites

Üst Sınıf Araç

HEMEN KİRALA
GÜN
63TL
AY
1.865TL
Kış'a Özel Fırsat aylık araç kiralama

Kış'a Özel Fırsat

Orta Sınıf Suv

Dizel, Düz Vtes

Aylık 3500 KM Sınırı

HEMEN KİRALA
GÜN
51TL
AY
1.515TL
Citroen C-Elysee aylık araç kiralama

Citroen C-Elysee

Günlük 55 TL' den

Aylık Kiralama Fırsatı

Dizel, Düz Vites

Rezervasyon Yap

En ucuz aylık araç kiralama fiyatları

Uzun dönem kiralamalarda filo kiralama dışında aylık araç kiralama çok esnek ve uygun fiyatlı bir oto kiralama şeklidir. En ucuz aylık araç kiralama fiyatlarını Tasit.com’da tüm rent a car firmalarının aylık araç kiralama teklifleri ile inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun fiyatlı aylık araç kiralama fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya aylık araç kiralama fiyatları

Sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana gibi büyük şehirlerimizde değil, Türkiye’nin her yerinden en uygun fiyatlı aylık araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Aylık oto kiralama fiyatları döneme ve araçların müsaitlik durumlarına göre değişebilmekle beraber her durumda günlük araç kiralama fiyatlarından daha uygun ve operasyonel filo kiralama fiyatları ile de yarışır seviyededir.

Aylık araç kiralama yaparken, ister ekonomik sınıf ister orta sınıf veya lüks sınıf araçlar arasından dizel veya manuel vitesli alternatifler için ayrı ayrı aylık araç kiralama fiyatları alabilirsiniz. Rent a car firmaları, aylık araç kiralama ile günlük araç kiralamaya göre çok daha ekonomik araç kiralama fırsatları sunabilmektedir. Tasit.com’da ihtiyacınıza uygun tüm aylık araç kiralama fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

En ucuz aylık araç kiralama fırsatları

En ucuz aylık araç kiralama fiyatlarından yararlanmak için oto kiralama yapan bir firma olmanıza veya kurumsal bir firma olmanıza gerek yoktur. Tasit.com ile bireysel uzun dönem araç kiralama fiyatlarında da tüm rent a car şirketlerinin en uygun fiyatlı, kampanyalı aylık araç kiralama fiyatlarını tek yerde görüntülersiniz. Uzun dönem araç kiralama sözleşmelerindeki taahhütleri vermeden, dilerseniz 1 aylık dilerseniz daha uzun süre için aylık araç kiralama yapabilir, dilediğinizde aracı geri iade edebilirsiniz. Uygun fiyatlı aylık araç kiralama ile dönemsel bakım giderleriyle uğraşmadan, bürokratik işlemlerde boğulmadan, kaza ve hırsızlık durumları için endişe etmeden, sınırsız kilometre ile araç kiralarsınız ve kafanız rahat olur.

Uygun fiyatlı aylık araç kiralama ile dönemsel bakım giderleriyle uğraşmadan, bürokratik işlemlerde boğulmadan, kaza ve hırsızlık durumları için endişe etmeden, sınırsız kilometre ile araç kiralarsınız ve kafanız rahat olur. Oto kiralamada profesyonel hizmetler sunan araç kiralama firmaları, aylık araç kiralamalarda da müşterileri bekletmeden, hızla ve güvenle araçları teslim etmektedirler. İş ortağımız olan en saygın rent a car şirketlerinin en uygun aylık araç kiralama fiyatlarını incelemek için tek yapmanız gereken aylık araç kiralama başvuru formunu doldurmanız. Dönemsel indirimler ve kampanyalar ve sezonlara göre değişen fırsatlar da aylık araç kiralama tekliflerinde yer almaktadır.

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.