Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Antalya Alanya Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Antalya Alanya

24 Mart 2020

Salı 01:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

Antalya Alanya

08 Nisan 2020

Çarşamba 01:00

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Antalya Alanya bölgesinde araç kiralayabilmeniz için 2 firma 22 kiralık araba ile araç kiralama hizmeti veriyor.

Antalya Alanya için rent a car firmalarından sizin için araştırdığımız şuan için müsait araçların kiralama fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Araçların müsaitlik durumları ve fiyatları seçtiğiniz tarih ve lokasyona göre değişiklik gösterebilir; rent a car firmalarının sunduğu avantajlı araç kiralama fiyatlarını karşılaştırın ve online araç kiralama rezervasyonu yapın.

Araçlar

Gelişmiş Sıralama

Alanya Araba Kiralama

Alanya Tarihi

Alanya beldesi üst Paleolitik döneme kadar uzanan bir yerleşime sahiptir. Ne zaman kurulduğuna dair kesin bir bilgi olmamasına rağmen birçok medeniyet tarafından değerli bir yerleşim olarak kullanılmıştır.

Alanya’da Arabayla GezilebilecekTarihi Yerler

Alanya’nın antik dönemde önemli bir liman şehri olduğu zamanlar kurulduğu düşünülen Alanya Kalesi görmeye değer bir tarihsel yapıdır. İlk görülmesi gereken yerlerden biri olan Kale, Gazipaşa-Alanya Havaalanı’ndan araba kiralanarak ziyaret edilebilir. Alanya Kalesi ile birlikte ilçenin bir diğer simgesi Kızıl Kule’dir. Alanya Limanı’na yakın olan Kızıl Kule’ye Alanya’dan araba kiralanarak gidilebilir.

Alanya Kültürel Gezileri

Alanya’da kültürel gezi yapmak isteyen ziyaretçiler için en değerli duraklardan biri Alanya Arkeoloji Müzesi’dir. Müze’ye ulaşım Antalya’dan araç kiralanarak sağlanabilir. Eski Alanya Evleri şehrin kültürel mozaiğini oluşturan bir diğer önemli yapı taşıdır. Bu evleri görmek isteyen kültür meraklıları kiralık arabayla gezilerini gerçekleştirebilirler. Alanya içinde barındırdığı dinsel çeşitliliği yapılarına da yansıtmayı başaran bir ilçedir. Hagios Constantinous ve Mikail Archangelos, Hıdırellez ve Aya Yorgi kiliseleri ilçenin tarihsel olduğu kadar kültürel olarak da simgeleyen yapılardır. Kiliseleri görmek isteyen meraklılar Alanya’dan oto kiralayarak ulaşım sağlayabilirler.

Alanya Doğal Alanlar

Alanya çeşitli doğal güzelliğe ev sahibi bir ilçemizdir. Örneğin Damlataş Mağarası bir taş ocağı açılımında ortaya çıkan görülmeye değer bir doğal oluşumdur. Alanya Kalesi’nin batı kıyısında bulunan Damlataş Mağarası’na Alanya’dan oto kiralayarak ulaşmak mümkündür. Alanya’nın doğal alanlarından bahsederken yaylaları unutmak doğru olmaz. Dereköy, Gedevet ve Türktaş gibi yaylalara günlük araba kiralanarak gidilip, doğal hayatın tadını çıkarılırken yöresel yemekler yenilebilir. Bütün dünyadan ilgi gören en önemli doğal alanlardan bir diğeri ise Kleopatra Plajıdır. Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın bu plajda yüzdüğü ve adını burdan aldığı rivayet edilen plaja Alanya’dan araç kiralayarak gidilebilir.

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)