Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Adıyaman Araç Kiralama Fiyatları

Alış Yeri Lokasyonu

Adıyaman

22 Nisan 2021

Perşembe 22:00

Dönüş Yeri Lokasyonu

Adıyaman

01 Mayıs 2021

Cumartesi 22:00

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Talep etmiş olduğunuz lokasyon ve tarihte şu an müsait araç bulunmamaktadır. Sizin için hızlıca tedarikçilerimiz ile görüşüp talep etmiş olduğunuz aracı araştırabiliriz. Size kısa bir süre içinde güzel bir haber vermek için lütfen aşağıdaki form üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi

Müsait Kiralık Araç Bulunamadı

Adıyaman bölgesinde 22/04/2021 ile 01/05/2021 tarihleri arasında müsait araç bulunamadı.

Arama formundan "Araç Kiralamak" için Lokasyon ve Tarih seçimlerini düzenleyiniz.

  Adıyaman Araç Kiralama

  Anadolu’nun en güzel illerinden uygarlıklar beşiği Adıyaman, geçmişten kalan birçok kültür mirasıyla sadece Türkiye’den değil, dünyanın her yerinden ilgi görüyor.

  Roma, Bizans ve Osmanlı gibi üç büyük imparatorluğu topraklarında barındırmış olan bölgeyi gezmek için Adıyaman araç kiralama hizmeti alabilir, özellikle tarih tutkunlarını mest eden antik yerleşkeleri ziyaret etmek için uygun fiyatlarla SUV araç kiralayabilirsiniz.

  Adıyaman Günlük Araç Kiralama: Nemrut Dağı’nda Güneşle Yeniden Tanışın

  Yüksekliği 10 metreyi bulan görkemli tanrı heykelleriyle adeta ülkemizin simgesi haline gelen Nemrut Dağı, Fırat Nehri’ne ve Atatürk Barajı’na hakim nefes kesen manzarasıyla ziyaretçilerine görsel şölen sunuyor. Pers ve Yunan uygarlıklarının inanç ve geleneklerini bir arada barındıran eşsiz Kommagene Krallığı’nın izlerini çağımıza kadar taşıyabilmiş yerleşke, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde de yer alıyor. Güneşin doğuşunun ve batışının izlenebileceği en güzel yerlerden biri olmasıyla ziyaretçi akınına uğrayan Nemrut Kutsal Alanı’na ulaşmak için tırmanışa uygun 4×4 araba kullanmanızı tavsiye ederiz. Kahramanmaraş araç kiralama ve Gaziantep araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak bir çok insan Nemrut Dağının eşsiz güzelliğini ziyaret ediyor. Tarihi bölgeyi gezmek için Adıyaman günlük araç kiralama firmalarından ekonomik fiyatlarla sunulan arazi aracı seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

  Adıyaman Rent A Car: Kaya Mezarlarıyla Perre Antik Kenti

  Kommagene Krallığı’nın beş büyük kentinden biri olan Perre, Pirin köyünün dışında yer alıyor. Helenistik dönemde kurulduğu tahmin edilen antik kent, ordular ve kervanlar için dinlenme ve yerleşim yeri olarak kullanılmış. Dış surlarının bir bölümü bugüne kadar sağlam kalmış, eski yazıtlarda suyunun güzelliğiyle övülen Roma çeşmesi de hala işlevini koruyor. Şehrin en bilinen ve ilgi çeken yeri ise kayalıklara oyularak yapılan etkileyici oda mezarlar ve duvarlarındaki kabartma figürler. Tarihi kenti gezerek geçmişe dokunmak için en güvenilir araç kiralama şirketleri arasından tercih yapabilir, Adıyaman rent a car firmalarından hizmet alabilirsiniz.

  Adıyaman Online Araç Kiralama: Geçmişe Kapı Açan Tarihi Yapılar

  Adıyaman’daki kültür mirasları sadece Nemrut Kutsal Alanı ile sınırlı değil. Romalılardan günümüze ulaşabilmiş en eski köprülerden olan Cendere Köprüsü, İmparator Septimius Severus tarafından eşi ve oğullarına adak olarak yaptırılmış. Cendere Çayı üzerinde yer alan köprünün orijinal dört sütunundan biri, kardeşini kıskanan Caracalla tarafından yıktırılmış olsa da diğer üç sütun halen yerinde duruyor. Gerger (Berber) Kalesi ise dik kayalıkların üzerine çevresi kalın duvarlarla çevrilerek yapıldığı için 3. yüzyıldan bu yana ayakta duruyor. Yüzlerce yıl boyunca birçok medeniyet tarafından kullanılmış bu yapıları ziyaret etmek için en prestijli oto kiralama firmaları aracılığıyla online araç kiralama işlemi yapabilirsiniz.

  Adıyaman Oto Kiralama: Adıyaman’a Özel Lezzetler

  Adıyaman kendine özgü yemekleriyle mutfağı zengin bir şehir. Pidenin içine et kavurma konduktan sonra taş fırında pişirilerek yapılan hıtap, tadı damağınızda kalacak bir lezzet. Besni tavası ise özelliğini odun ateşinde yavaş yavaş pişirilmesinden alıyor. Tavayı yakmadan doğru sıcaklığı ve kıvamı tutturmak ustalık gerektirdiğinden, bu yemeği yerinde yemek için şehir dışından Besni’yi ziyaret eden çok oluyor. Damak zevkinize düşkünseniz, Adıyaman oto kiralama firmalarından bütçenize en uygun seçeneklerle araba kiralayabilir, Besni’ye giderek bu muhteşem yemeği memleketinde tadabilirsiniz.

  Loading
  Yükleniyor..

  Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

  Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)