Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Port Bagajları Nedir?

port bagaj nedir ?

Port bagajları sayesinde, araç üzerinde bir çok malzeme, eşya gibi nesneler taşınabilir. Hemen hemen hepsinin malzemesi alüminyumdan olup, genelde kombi ve van türü araçlarda görülmektedir. Aerodinamik yapısı sayesinde rüzgar a karşı durmadığından, spor araçlarda da kullanım talebi yoğun.

Uygun araç gereçler sayesinde, port bagajlara bisiklet, sörf ve kayak tahtaları ve ayrıca küçük botlar,
sabitlenebilir. Gün geçtikçe, insanlar bu gibi malzeme ve eşyalarını aracın arka tarafında meydana gelen kir ve tozdan ötürü, tavanda bulunan port bagajlarında taşımayı tercih ediyorlar. Buradaki avantaj ise, çapraz taşıyıcıların pratik bir şekilde monte edilebilir olmasıdır.

Port Bagaj Nasıl Alınır ?

Her araçta port bagajı bulmak mümkün değildir. Bir çok durumda ise, sonradan monte edilebiliyor. Port bagajın taşıma kapasitesi ile ilgili detaylı bilgi, her zaman üretici firmadan alınmalıdır. Satın alınırken, dikkat edilmesi gereken en önemli konu dayanaklılığı olmalıdır. Port bagajlarının hava şartları ve özellikle rüzgar etkisi düşünülerek, kusursuz bir işçiliğe sahip olmalıdırlar. Renk ve tip olarak da yine monte edilecek araca uyum sağlamalıdır. Ufak bağlantı parçalarının çizilmeye karşı korumalı olmaları gerekmektedir.

Yeni eklenen ilanlar