Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Oto Koltuk Kılıfları Nedir?

Oto koltuk kılıfı, araç koltuklarını leke ve kirden korur. Bu kılıflar, araç koltukları için özel tasarlanmış ve üretilmiştir ve aynı zamanda aracın oturma alanına doğrudan uyarlanmıştır. Söz konusu kılıflar genelde bir çok değişik araç tiplerine uyum sağlamaktadır.

oto koltuk kılıfı nedir ?Koltuk Kılıflarının Üretildiği Malzeme

Koltuk kılıflarının rahatça geçirilebilmesi için genelde %100 polyester malzemesinden üretilir, bunun diğer bir nedeni ise, bu malzemenin esnek olmasıdır. Bu sayede hızlı ve kolayca değiştirilebilme imkanına sahiptir. Aracınızın koltuk kılıflarının elastik malzemeden olması, kullanımı çok rahatlatır. Bunun yanı sıra, farklı malzemelerden de, örneğin pamuk ve diğer sentetik maddelerden, üretim yapılmakta. Rahat, zevkinize göre bir koltuk kılıfı ve aracınızın koltuklarını otomatik ayarlayan uygulama sayesinde yolculuklarınız daha zevkli ve konforlu olacaktır.

Genelde, tüm araç koltuk kılıfları set halinde temin ediliyor, sebebi ise tüm koltukların tek bir görünüme/dizayn a sahip olması. Fakat gayet tabii farklı kılıflarda kullanılabilir, beğeni kazanan ve göze hitap eden bir çok renk seçeneği bulunmaktadır. Stil sahibi olan bir çok kılıf bulunmakta. Seçenekler arasında baskılı ve nakışlı desenlerde yer alıyor, fakat özellikle ilgi odağı olan desen, deri görünümüdür. Yine ilgi gören bir özellik ise fermuarlı olanlardır.

Yeni eklenen ilanlar