Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Multivan Nedir?

Volkswagen Multivan belli bireylerin ve ailelerin tercih etmiş olduğu geniş bir araçtır. Aracın özelliği geniş, sağlam ve değişken olmasıdır. Ön koltukların dönme özellikleri vardır. Arka tarafta bulunan oturma koltuklarının, raylar üzerinde öne ve arkaya hareket ettirme imkanı, bulunmaktadır. Koltuklar katlandığında yatağa dönüşebilirken, ihtiyaç duyulduğunda ise, kapı içerisinde gizlenebilen masa da ortaya çıkarılabilir.
Büyük aileler genellikle, evcil hayvan ve çok eşya sebebiyle, araçta bulunan 6 koltuktan vazgeçmek istemezler. Uzun yolculuklarda, seyahat konforu hissediliyor ve kapı içerisinde gizlenen masa, ufak atıştırmalar ve çocuklar için, pratik bir oyun alanına dönüşebiliyor. Örneğin çift olarak hafta sonu su kayağı yapmak üzere, yolculuğa çıktığınızda, gece konaklamalarınızı rahatlıkla Multivanın içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Günlük kullanım açısından bakıldığında, kurumsal anlamda, 7 kişiye kadar seyahat veya geniş bir bagajdan faydalanarak ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkündür.

multivan nedir ?Multivan

Volkswagen’nin, yararlı araç bölümünde yer almaktadır. Normal personel taşıma araçlarına nazaran, sağlamlık, ağırlık ve yükleme açısından çok daha ileride. Multivanın konsepti, savaş sonrası araç konseptine geri dönüyor. Dünyaca tanınan Kaplumbağa aracı, Volkswagen’nin ilk sivil aracıydı ve halk dilinde, tip 1 olarak konuşulurdu. Multivanın büyük babası ise tip 2 idi. Yük ve yakında insan taşımacılığı konusunda kullanılırdı. Hikaye bu ilk le 1948 yılında başlamıştı. Yuvarlak hatları nedeniyle “Bulli” adını alan araç, dünyadaki ışığı keşfetmişti.

Tam 60 yıl sonra bugün, Transporter T5 önden su soğutmalı motor ve hareket tertibatı ile seri üretilmektedir. Daha uzun, güçlü ve konforlu olmakla beraber, eski T1 otobüs ile benzerliği kalmamıştır. Güncel teknik seviyeye sahip olan bir araç konsepti, 4 çeker, 7 vites ve geri arka kamera gibi opsiyonlar sunabiliyor. Volkswagen, 6 büyük silindir motorlardan olan Multivan dan ayrıldı. Tasarruflu olan 2 litrelik dizel motoru ve aracın yüksek ağırlığı nedeniyle, CO2 nin dışarıya atılması 200 – 245 mg’ ye ulaşıyor. Bu değer büyük arazi araçları için geçerlidir.
Multivan tasarruflu bir aile aracı olmayabilir, fakat, değişkenlik üretir ve belli bireylere hitap eder.

Yeni eklenen ilanlar