Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Kör Nokta Nedir?

kör nokta nedir ?Şerit değiştiren araçlar bir noktada aracınızın aynalarından görülemeyecek konuma geçer. Aracı yan ve dikiz aynalardan göremediğinizi bu konuma Kör Nokta denir.kör nokta nedir kör nokta aynası 0 Km sıfır satılık arabalar otomobil tasit ilanları fiyatları araç kiralama araba markaları otomobil modelleri

Kör noktaların oluşması, teknik olarak normal aynalar tarafından engellenemiyor. Kör nokta sensörleri ve ek ayna gibi çözümler en yaygın kullanıma sahip olanlar. Amerika’da otomobillerde geri görüş kameralarının zorunlu hale gelmesiyle birlikte aynaların fonksiyonları tartışılır hale geldi. Bu yasa ile birlikte yan aynaların yerine de kamera entegre edilmesi gündemde. Hem tasarımsal açıdan hem de günlük araç kullanımında olumlu bir değişiklik olacağı konuşulan bu yenilik, Tesla Model X üzerinde uygulandı bile.

Kör Noktaların Oluşması İçin

Kör nokta, trafikte güvenliği tehdit eden en önemli konulardan biri. Kör nokta nasıl ortadan kaldırılır veya aynalarınızı kör noktalar için nasıl ayarlamalısınız sorusu akılları karıştırsa da aslında basit bir kullanım değişikliği ile bu problemden kurtulunabiliyor.

Yeni eklenen ilanlar