Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Deri Kaplama Nedir?

Kumaş mı, deri mi? Aracı en iyi nasıl donatırız? Eğer kendinize sıfır bir araç hazırlatıyor ve dış boyasıyla ilgili kararınızı verdiyseniz, en geç iç donatım kısmında sıkıntılı bir seçim ile karşı karşıya kalacaksınız.

deri kaplama nedir ?Deri kaplama

Potansiyel sıfır araç kullanıcılarının en büyük hayali, deri kaplı koltukları ve deri direksiyon kaplama olan bir araca sahip olmaktır. Gelişen teknoloji sayesinde aracın koltuklarını otomatik ayarlayan uygulamalar piyasaya çıkıyor. Bunun gibi gelişmeler deri koltukların keyfini ve konforunu dahada arttırıyor. Sağlam ve rahat olmanın yanısıra, kaliteli bir işçiliğe sahip olmalılar. Küçük kızınızın koltuğa dökmüş olduğu çikolata lekesini basit bir silme işlemiyle giderebilirsiniz ve yıllarca tahammül etmeniz gerekmez. Şayet arabanızı sonraki yıllarda satmaya karar verdiniz; yine burada da deri koltuk aracınıza değer katacaktır. BU arada her parlayan şey altın sayılmaz. Şayet deri koltuklarınız var ise, bunların yumuşaklığını ve rahatlığını kaybetmemesi için düzenli olarak özel ilaçlarla silinmesi gerekmektedir. Yaz aylarında olağanüstü ısı emdikleri için bu durumda klimalı bir araç seçimi kurtarıcı olabilir.

deri kaplama nedir ?Deri Kaplama İç Dizayn

Bu durumda özellikle cep de bulundurulan sivri cisimleri dikkatli taşımalı. Ufak tefek çizikler deri yüzeyinde ciddi hasarlar bırakır. Suni derilerde Jean pantolonun metal düğmeleri dahi, deri görüntüsünü gerçek anlamda ve düzeltilemeyecek şekilde bozabilir. Volkswagen üreticilerin hesaplı ve aynı zamanda mantıklı ve kalite “alcantara” olarak tanımlanan bir donatım hazırlamışlar. Görünümü yüksek kaliteli, bakımı çok kolay ( su+sabun) ve maliyeti düşük bir özellik. Fakat renk seçiminde uyarılar, renge karar vermeden bir bütün olarak değerlendirerek son neticeye varılması gerektiği. İç donatım ile ilgili olan renkler hakkında karar vermeden dış cephe rengiyle bağdaştırmanız büyük önem taşır. Yoksa dış cephesi fosforlu sarı olan aracınızın içini bej renginde istermiydiniz?

Yeni eklenen ilanlar