Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Bluetooth Nedir?

 

Araç için Bluetooth teknolojisi, özellikle uzun saatleri trafikte geçenler için mükemmel bir konfor aracıdır. Bu teknolojik ürün, akıllı telefonunuzla arabanız arasında bağ kurarak size güvenli sürüş ve bazı konfor ayrıcalıkları sağlar.

Cep Telefonuyla Eller Serbest Konuşmak: Cep telefonları 1990’lardan beri pek çok trafik kazasına sebep oldu ve olmaya devam ediyor. Söz konusu kazalarda, çalan telefonun ekranına bakmak, tek elle telefonu kulağa dayamak, sosyal medya hesapları arasında gezinirken gözünü trafikten ayırmak gibi çok tehlikeli davranışların önemli bir etkisi var. Bluetooth teknolojisi telefonunuzun ekranına bakmak zorunda kalmadan ve ellerinizi kullanmadan onu kumanda etmenizi sağlayarak güvenli sürüş konforu sunar. Bluetooth araç kitlerinin özellikle araba kullanırken telefonla konuşmak zorunda kalanlar için çok önemli bir güvenlik tedbiri sunduğunu söyleyebiliriz.

Eller Serbest Navigasyon:  Bluetooth araç kitlerinin bir diğer kullanım alanı da özellikle İstanbul trafiğinde ve karmaşasında çok ihtiyaç duyacağınız navigasyon uygulamasının sesini araç içine verebiliyor olması nedeniyle eller serbest navigasyon kullanımıdır.

Telefonundaki Müzik Arabanda: Araç için bluetooth kullanarak cep telefonunuzdaki kayıtlı müziği de arabanızın içinde dinleyebilirsiniz. Bu açıdan da size tek yerde depolama konforu sunar.

Yeni eklenen ilanlar