Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Bluemotion Nedir?

Volkswagen nin bu dizel motorları, ekonomik ve güçlü bir biçimde sergileniyor. Bluemotion ile enerji tasarrufu ve buna bağlı püf noktalar ve beceriler kullanılmakta.
Artık araçlar kendilerini, hız kesen kanatlarından, görüntü anlamında, diğerlerinden ayırt ediyor. Bluemotion olan araçların cephesinde, aracın derin bir şekilde aşağıya çekilmiş olduğunu görebiliriz. Havanın yan taraflardan süzülerek, arka tarafa iletmesi, hava direncini azaltacaktır. Karoser milimetre olarak yere daha yakın olup, alt kısım komple giydirilmiştir. Bu durum direnç gücünde tasarruf sağlamakta. Bluemotion bulunan seri araç modellerinde yürüyen aksamlı ve dar lastik bulunmaktadır. Türbülansları en aza indirgemek için, tekerlekler örtülü bir biçimde olup, jantlar ise kapalı bir biçimde dizayn edilmiştir.

bluemotion nedir ?Bluemotion

Polo Bluemotion, Passat Bluemotion ve Golf Bluemotion en çok tecih edilen modeller arasında. Seri modellere nazaran, Bluemotion modeli hız kesen kanatları sayesinde, daha dinamik görünüyorlar. Fiyat farkına rağmen daha büyük jant alınması, aracı daha dinamik göstereceğinden dolayı, mümkün olmuyor. Bu durumda söz konusu jantlar monte edildiğinde veya sonradan lastik takıldığında, var olan efekt etkilenirdi. Motorlar seri’ ye uyarlanıp, normalde aynı güce sahiptirler. Start ve stop otomatiği gibi ekstralar tasarruf paketini düşürmekte. Bu araçlar sürüş zevkini hali hazırda yaşatmaya devam ediyor, nedeni ise, devir anının yoğun olmasıdır.

Bluemotion modelleri, standart modellerden daha yüksek. Fakat yakıt açısından standartmodellerden yarım litre daha hesaplı. İkinci el satışlarında da ekonomik bir araç olduğundan fazla bir kayıp yaşanmıyor. Başta ödenen yüksek fiyat, satışta yine yakalanabiliyor.

Yeni eklenen ilanlar