Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Alarm Sistemi Nedir?

Türkiye’de günde takriben 63 araç çalınıyor. Aracınızın çalınmaması için alabileceğiniz bir çok önlem var, ancak en etkilisi ve pratik olanı alarm sistemi. Özellikle sıfır araçlarda ve/veya itina ile restore edilen klasikleri de söz konusu yatırım yerinde bir yatırımdır. Araçların ayrıca emniyet altına alınması, sigortacıların desteklediği bir durumdur ve bu bağlamda prim ödemelerini düşük hesaplarlar.
Alarm sisteminden olan beklentiler, araç kontrol sistemleri ile ilgili olan tekliflerden, daha farklı bir durum sergiliyor. Alarm sisteminin genel nitelikleri, seri halinde kontak düğme, motor kapağı ve kapılar dışında, korna ve dörtlü sinyal sistemi ne montaj edilebiliyor. Aracı yürütme kilidi, aracın izinsiz bir şekilde marş motorunun çalıştırılmasını engeller.

oto alarm sistemi nedir ?OTO ALARM SİSTEMİ 

İyi bir oto alarm sistemi, söz konusu fonksiyonlardan, çok daha fazlasını yapabilir. Uzaktan kumanda, ve/veya alarm sisteminin devreye sokulması, yada devreden çıkarılması da yine aynı şekilde fonksiyon kapsamında olup, ışık diyotların üzerindeki statü göstergesi gibidir. Araç Alarm Sistemlerinin yeni jenerasyonunda, hyer göstergesi olan telefon alarmları bulunmaktadır. Araca entegre edilen alarm modülü, uzaktan sorgulama sayesinde, araç sahibini, araçla ilgili olabilecek tüm olumsuz hareketlerle ilgili bilgilendirmektedir. GSM Modülü nün sağlamış olduğu aktarım sayesinde, bilgiler iletilebiliyor. Söz konusu bilgi aktarımı, ya aramayla yada gerekli bilgileri içeren bir SMS ile, araç sahibinin bırakmış olduğu bir numaraya iletiliyor. Aracın pozisyonu ve hırsızlık anında internet üzerinden hareket profili, günümüz GPS ve navigasyon sistemleri sayesinde oluşturulabiliyor.

 

 

 

Yeni eklenen ilanlar