Iveco - Otoyol 2. El Satılık Ticari Araç Fiyat Listesi

120 Ticari Araç Bulundu

1 2 3 4 5 ...

Sahibinden satılık Iveco - Otoyol İkinci El Ticari Araç Fiyatları

Türkiye’nin en büyük ikinci el araç ilan sitesi olan Tasit.com’ da Türkiye’nin her yerinden 2.el Iveco - Otoyol fiyatlarını listeleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Sahibinden satılık Iveco - Otoyol ilanları, galeriden veya bayiden satılık Iveco - Otoyol ilanları da bu sayfalarda yer almaktadır. Sıfır km veya ikinci el satılık Iveco - Otoyol M, 80 ve 35 Ticari Araç fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Benzinli, dizel, dizel otomatik, otomatik vitesli ve manuel ikinci el Iveco - Otoyol Ticari Araç ilanlarını bu sayfada görüntüleyebilirsiniz. İkinci el Iveco - Otoyol araçları şehirlere, model yılına, fiyatlarına, kilometrelerine, vites tiplerine, benzinli, LPG, dizel, elektrikli veya hibrid oluşlarına göre filtreleyebilirsiniz. Sedan, hatchback, coupe veya SUV Iveco - Otoyol araba ilanları bu sayfalarda ek donanımlarına göre de listelenebilir.

Karşılaştırma listenize en az 2
en fazla 4 araç ekleyebilirsiniz.

1
2
3
4

“Otoeksper Garanti” Otoeksper bayisi tarafından kapsama alınmış olan 2. el araçlar için Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.

Garanti: Satış tarihi itibari ile 1 yıl (12 ay) ya da 30.000 km’dir. 8 yaş altı ya da 180.000 KM altı araçlara verilebilmektedir.

Garanti Edilen Limit: 2. el aracın satış tarihi itibari ile, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından aylık olarak yayınlanan kasko değer listesindeki değerininin %25’ine kadar olan kısmı kadardır. Garanti süresi içerisinde, garanti kapsamında karşılanacak toplam onarım bedeli bu tutar ile sınırlıdır.

Otokoç Kalite ve Hizmet Anlayışımız.

Kurulduğu günden beri; her zaman “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini ön planda tutan ve bu yaklaşımı ile 2004 yılında Ulusal Kalite Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır.

Otokoç olarak, Ford ve Volvo markaları için Birmot olarak ise Fiat, Alfa Romeo, Lancia ve Jeep markaları için hizmet veriyoruz.Bugün geldiğimiz noktada Türkiye’de satılan her 10 Ford aracın 3 tanesini biz satıyoruz. Her yıl servislerimizde 200.000’den fazla araç misafir ediyoruz. Yeni araç satışı, 2.el araç hizmetleri, araç kiralama, sigorta ve finansman araç koruma sistemlerini Koç kalitesi ve güvencesi ile sunuyoruz.

Otokoç İkinci El Garanti'de müşterilerimiz üretici garantisi sona ermiş, FordEkspertiz raporu onaylanmış, maksimum 6 yaşında ve 150.000 km’nin altındaki tüm Ford binek araçlarda sunulan Garanti Paketleri ile güven içinde araç sahibi olabilecekler.

Müşterilerimiz 6 ay veya 20.000 km’ye kadar geçerli ve gerekli şartları sağlayan araçlarda Standart Garanti Paketine ÜCRETSİZ sahip olabiliyorlar.