Satılık ikinci el ticari araç fiyatları

1.000+ Ticari Araç Bulundu

Bu sayfa en son 1 Eylül 2016 00:41:49 tarihinde güncellenmiştir.

Karşılaştırma listenize en az 2
en fazla 4 araç ekleyebilirsiniz.

1
2
3
4

Satılık ticari araç fiyatları

Her türlü ticari işletmenin ihtiyaç duyabileceği sahibinden ve galeriden veya bayiden satılık ticari araç fiyatlarını Tasit.com ticari araç fiyat listesi sayfalarında görüntüleyebilirsiniz.

Panelvan, kombi, minibüs ilanları Tasit.com’da

Fiat ticari araç, Ford ticari araç, Volkswagen, Mercedes, Peugeot, Citroen ve Isuzu başta olmak üzere tüm ticari araç markalarının ikinci el satılık ticari araç fiyatlarını karşılaştırabilir, bulunduğunuz şehirdeki ikinci el ticari araç fiyatlarını listeleyebilir ve bütçenize en uygun olan ilanları belirleyebilirsiniz. Ticari araç satmak için ilan vermek için de Tasit.com ticari araç ilan listeleme sayfasını kullanabilirsiniz.

2.el satılık ticari araçlar

İkinci el satılık kamyonet, panelvan, pikap, minibüs, çekici, iş makinaları ve diğer her tür ticari araçların fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Sahibinden Caddy, Volkswagen Caravelle, Fiat Doblo, Fiat Fiorino, Ford Tourneo, Ford Connect, Tourneo Connect, Renault Kangoo gibi her kilometredeki, otomatik vites veya düz vitesli, lpg’li veya benzinli sahibinden, galeriden veya bayiden satılık ticari araç modellerini ve ticari araç fiyatlarını bu sayfalarda görüntüleyebilirsiniz.

Karayollarında trafik güvenliğinin arttırılması ve taşıt kullanımının daha düzenli hale getirilmesi için ticari taşıtları kullanacak kişilerin mesleki yeterliliğe sahip olmaları gerekir. Bu kapsamda kamyon, minibüs, otobüs, kamyonet gibi ticari araçların sürücülerinin, araç türüne uygun sürücü belgesinin yanında bir de mesleki yeterlilik belgesine sahip olmaları zorunludur. Sahip olunması gereken mesleki yeterlilik belgesi, araç ile yapılan ticari faaliyetin özelliğine göre değişiklik gösterir.

İkinci el ticari araç alırken nelere dikkat edilmeli?

Ticaretle uğraşan yüz binlerce insan için ticari araçlar önemli bir yere sahip. Özellikle günümüzde ikinci el ticari araç piyasası oldukça hareketli. Sahibine sağladığı avantajlar sayesinde işleri daha da kolaylaştıran 2.el ticari araçları satın alırken bazı detaylara dikkat etmek gerekiyor.

Öncelikle işinize uygun olan ticari araç türlerinden hangisini almak istediğinize karar vermelisiniz. En çok kullanılanların başında kamyon, kamyonet, minibüs ve otobüs geliyor. Eğer çiftçilik ile uğraşıyorsanız 2.el traktör seçimi yapmalısınız.

Satılık ticari araç kararınızı verdikten sonra sıra alacağınız aracı seçmeye geliyor. İkinci el ticari araçlara, Taşıt.com’da ‘satılık ticari araçlar’ ilanlarında ulaşmanız mümkün.

Satın alacağınız aracı detaylı bir incelemeden geçirmeniz doğru olacaktır. Eğer hasarlı ticari araç almaktan yanaysanız zaten çok detaylı bir inceleme yapmanıza gerek yoktur. Ancak her iki durumda da aracın motor gücü, yaşı, kilometresi ve iş hacmi gibi detaylara dikkat etmelisiniz. Çünkü bir ticari araç alacaksınız bu araç amacınıza hizmet edecektir. İkinci el ticari araç alırken, özelliklerini iyi incelemeniz ve size hangi özelliklerinin dezavantaj oluşturacağını değerlendirmeniz gerekir.

Yeni eklenen ilanlar

Bu araç Tur Assist Garanti kapsamındadır.

“Tur Assist Garanti”, üretici garantisi bitmiş araçlar için, otomobil garanti ürünüdür.

Bu aracı alırken siz de Garantinizi talep edin.