2. El Satılık Ticari Araç Fiyat Listesi

1.000+ Ticari Araç Bulundu

1 2 3 4 5 10 20 30 40 50 60 70 80 ...

Satılık Ticari Araçlar ve 2.El Ticari Araç Fiyatları

Her türlü ticari işletmenin ihtiyaç duyabileceği sahibinden araç fiyatlarını Tasit.com ticari araç fiyat listesi sayfalarında görüntüleyebilirsiniz. Fiat ticari araç, Ford ticari araç, Volkswagen, Mercedes, Peugeot, Citroen ve Isuzu başta olmak üzere her marka ikinci el satılık ticari araç fiyatlarını karşılaştırabilir, bulunduğunuz şehirdeki ikinci el ticari araç fiyatlarını listeleyebilir ve bütçenize en uygun olan ilanları belirleyebilirsiniz. Ticari araç satmak için ilan vermek için de Tasit.com ticari araç ilan listeleme sayfasını kullanabilirsiniz. İkinci el satılık kamyonet, panelvan, pikap, minibüs, çekici, iş makinaları ve diğer her tür ticari araçların fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Sahibinden Caddy, Volkswagen Caravelle, Fiat Doblo, Fiat Fiorino, Ford Tourneo, Ford Connect, Tourneo Connect, Renault Kangoo gibi her kilometredeki, otomatik vites veya düz vitesli, lpg’li veya benzinli sahibinden, galeriden veya bayiden satılık ticari araç modellerini ve ticari araç fiyatlarını bu sayfalarda görüntüleyebilirsiniz.

Karşılaştırma listenize en az 2
en fazla 4 araç ekleyebilirsiniz.

1
2
3
4

“Otoeksper Garanti” Otoeksper bayisi tarafından kapsama alınmış olan 2. el araçlar için Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.

Garanti: Satış tarihi itibari ile 1 yıl (12 ay) ya da 30.000 km’dir. 8 yaş altı ya da 180.000 KM altı araçlara verilebilmektedir.

Garanti Edilen Limit: 2. el aracın satış tarihi itibari ile, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından aylık olarak yayınlanan kasko değer listesindeki değerininin %25’ine kadar olan kısmı kadardır. Garanti süresi içerisinde, garanti kapsamında karşılanacak toplam onarım bedeli bu tutar ile sınırlıdır.

Otokoç Kalite ve Hizmet Anlayışımız.

Kurulduğu günden beri; her zaman “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini ön planda tutan ve bu yaklaşımı ile 2004 yılında Ulusal Kalite Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır.

Otokoç olarak, Ford ve Volvo markaları için Birmot olarak ise Fiat, Alfa Romeo, Lancia ve Jeep markaları için hizmet veriyoruz.Bugün geldiğimiz noktada Türkiye’de satılan her 10 Ford aracın 3 tanesini biz satıyoruz. Her yıl servislerimizde 200.000’den fazla araç misafir ediyoruz. Yeni araç satışı, 2.el araç hizmetleri, araç kiralama, sigorta ve finansman araç koruma sistemlerini Koç kalitesi ve güvencesi ile sunuyoruz.

Otokoç İkinci El Garanti'de müşterilerimiz üretici garantisi sona ermiş, FordEkspertiz raporu onaylanmış, maksimum 6 yaşında ve 150.000 km’nin altındaki tüm Ford binek araçlarda sunulan Garanti Paketleri ile güven içinde araç sahibi olabilecekler.

Müşterilerimiz 6 ay veya 20.000 km’ye kadar geçerli ve gerekli şartları sağlayan araçlarda Standart Garanti Paketine ÜCRETSİZ sahip olabiliyorlar.