Sahibinden İkinci El Hyundai İlanları

İkinci El Hyundai İlanları

Hayalinizi süsleyen ikinci el Hyundai marka arabaya ulaşmanız için tasit.com hizmetinizde. Bu bölüm size sahibinden veya galeriden ikinci el Hyundai marka arabalar bulmanız konusunda kolaylık sağlıyor. Tasit.com’ un geniş ilan havuzu sayesinde, bütçenize en uygun Hyundai marka arabaya çok kolay erişebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tasit.com’ a girip, sitemizde bulunan arama motorumuzun sahip olduğu yetenekleri kullanmak. Detaylı arama seçeneği sayesinde, hayalinizi süsleyen ikinci el taşıtı seçmek artık çok kolay. Hayalin bir tık önünde tasit.com.

1940 yılında Chung Ju Yung tarafından küçük bir tamir atölyesinde serüvenine başlayan Hyundai, 1967 yılında Hyundai Motor Company’nin kurulmasıyla birlikte önemli adımlar atmaya başladı. Daha sonra Kia markasını da satın alarak Kore otomotiv pazarında büyük bir pay sahibi oldu. Hyundai markasında yer alan bazı modeller;

Hyundai Accent: 1976 yılında üretilen bu araba, Hyundai markasının en güncel modelleri arasındadır. Özellikle taksi esnafının tercih ettiği bu otomobil, başarılı satış rakamları ile dikkat çekmiştir. Bu araç, 2006 yılında Accent Era modeli olarak satışa sunulmuştur.

Hyundai i30: Bu araba, üreticisinin kompakt sınıftaki en başarılı temsilcilerindendir. EuroNcap çarpışma testlerinde en yüksek 5 yıldız değerini alarak güvenlikten ödün vermediğini ispatlamıştır. 2012 yılında Avrupa’da satışa sunulacak bu otomobilin, 2013 yılı itibari ile de hybrid versiyonu üretilecek.

Hyundai Veloster: İlk olarak Seu Otomobil Fuarında tanıtılan bu araba, Hyundai modelinin coupé konsepti olarak basında yer aldı. Modelin adı Velocity ve Roadster kelimelerinin birleşiminden oluşmaktadır.

Hyundai Elantra: Bu araç 1990 yılında üretilen kompakt sınıftaki araçlardandır. 1995 yılında 2. nesli basına tanıtılan bu araba, yeni yüzü ve iyileştirilmiş yeni özellikleri ile dikkat çekmektedir. 2000 yılında 3. nesli çıkan bu aracın, 2006 da 4. Nesli üretilmiş olup, model halen 4.nesli ile satıştadır.

Hyundai i10: Bu araç Hyundai markasının mini hatchback segmentindeki temsilcisidir. Hyundai markasının ürettiği Atos modelinin devamı olarak da bilinir. Küçük yapısı ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan bu araba, park problemi olan şehirler için çözüm üreten otomobiller arasında yer almaktadır. Ayrıca düşük hacimli motor seçenekleri sayesinde, yakıt tüketimi konusunda sınıfının başarılı modelleri arasındadır.

Aşağıdaki linkleri takip ederek, Hyundai aracınızı seçmek için ilk adımınızı atın.