Sahibinden İkinci El Bmw İlanları

İkinci El Bmw İlanları

Hayalinizi süsleyen ikinci el BMW marka arabaya ulaşmanız için tasit.com hizmetinizde. Bu bölüm size sahibinden veya galeriden ikinci el BMW marka arabalar bulmanız konusunda kolaylık sağlıyor.

tasit.com’ un geniş ilan havuzu sayesinde, bütçenize en uygun BMW marka arabaya çok kolay erişebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tasit.com’ a girip, sitemizde bulunan arama motorumuzun sahip olduğu yetenekleri kullanmak. Detaylı arama seçeneği sayesinde hayalinizi süsleyen ikinci el taşıtı seçmek artık çok kolay. Hayalin bir tık önünde tasit.com.

BMW (Bayerische Motoren Werke) “The Ultimate Driving Machine” (En Gelişmiş Sürülebilen Makine) sloganı ile kendine olan güvenini ortaya koyuyor. BMW markası 1913 yılında Karl Friedrich Rapp tarafından Almanya’nın Münih kentinde kuruldu. İlk kurulduğunda sadece uçak motoru üreten firma, daha sonra 1928 yılında Eisenach A.G otomobil şirketini satın alarak, otomobil üretimine başlamıştır.
BMW markasında yer alan bazı modeller;

BMW X3: 2003 yılında üretilen X3, BMW’nin E83 modeli olarak da biliniyor. Bu aracın Almanya satış rakamları oldukça yüksektir. BMW X3, 2006 yılında makyajlanarak yeni görünümüne kavuşmuştur. Araçta motor seçeneği olarak 2.5 litre 218 beygir ve 3.0 litre 272 beygir güç üreten benzinli motor seçeneği yer alırken, diğer tarafta 2.0 litre 150 beygir, 3.0 litre 218 ve 286 beygir güç üreten dizel motor seçenekleri de bulunmaktadır.

BMW X6: BWM X6 Coupé görünümlü SUV segment otomobil sahip olmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alır. BWM X6 farklı tasarımı ile meraklı bakışları üzerine çekiyor. Geniş hacimli yapısı ile sürücü ve yolculara ferah bir ortam sunuyor.

BMW 116: Bu model 2004 yılından beri otomobil piyasasındadır. Markanın ürün gamında yer alan E81 kasanın yerine üretilmiştir.

BMW 116’nın üretiminde tasarım anlamında şıklık temasından ödün vermiştir. Teknolojik donanımlar ile zenginleştirilmiş bu otomobilde şıklık teması daha çok iç mekana yansıtılmıştır.

BMW 6 Grand Coupé: 2010 yılında Pekin Motor Show’da konsept modeli sergilenmiştir. Geniş ve uzun yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Grand Coupé, bu yapısı sayesinde kokpit, sürücü ve yolculara geniş alan sunuyor.

Aşağıdaki linkleri takip ederek, Bmw aracınızı seçmek için ilk adımınızı atın.